[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

TAG Heuer rozpoczyna współpracę z Runmageddonem

Szwajcarski producent zegarków TAG Heuer objął tytuł Oficjalnego Partnera Timingowego Runmageddonu. Prócz pomiaru czasu, Partner przygotował również wyjątkową nagrodę dla zwycięzcy i zwyciężczyni Finału Ligi Runmageddon - zegarki o wartości 8 000 złotych każdy.

Tag Heuer
To pierwsza na taką skalę współpraca pomiędzy marką luksusowych zegarków a organizatorem biegów z przeszkodami. Umowa między partnerami została zawarta na cały sezon 2017, począwszy od biegu Runmageddon Gdynia.

Zaangażowanie TAG Heuer w Runmageddon wspaniale oddaje hasło marki - Don't Crack Under Pressure.

REKLAMA

Już w najbliższy weekend, 8 - 9 kwietnia, ruszają wspólne działania TAG Heuer z Runmageddonem.

TAG Heuer będzie wspierał uczestników nie tylko odmierzając im czas, przygotował również wiele cennych nagród.


Dla najwytrwalszych uczestników biegu z cyklu Runmageddon, marka TAG Heuer ufundowała wyjątkową nagrodę - zegarki Aquaracer. Nagroda przewidziana jest dla zwycięzcy i zwyciężczyni Finału Ligi Runmageddon.

Aby zakwalifikować się do Finału, uczestnik musi uzyskać 5 punktów ze startów w ciągu roku. Punkty przyznawane są według kryterium trudności danego biegu: Runmageddon INTRO - 1 PUNKT, Runmageddon REKRUT - 2 PUNKTY, Runmageddon CLASSIC - 3 PUNKTY, Runmageddon HARDCORE - 4 PUNKTY, Runmageddon ULTRA - 5 PUNKTÓW.

Dla uczestników startujących drużynowo, TAG Heuer także przygotował niespodziankę. Trzy drużyny startujące w pięcioosobowym składzie, które ukończą najszybciej bieg, otrzymają specjalnie przygotowany podarunek przez naszego Partnera.

Podczas biegu, na uczestników czekać będzie przeszkoda "Multiring", której sponsorem jest producent luksusowych zegarków.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij