TAG Heuer przedstawia Carrera Sport Chronograph

TAG Heuer uzupełnił kolekcję swojego kultowego modelu, silnie związanego ze światem motoryzacji o nową Carrerą Sport Chronograph.

Carrerą Sport Chronograph. Carrerą Sport Chronograph
Ten 44 milimetrowy zegarek z klasą wodoszczelności 100 metrów oraz autorskim mechanizmem Heuer 02, z 80 godzinną rezerwą chodu jest kolejnym czasomierzem powstałym, aby uczcić 160 rocznicę istnienia marki.

REKLAMA

Z tej okazji zaprezentowano cztery wersje: z czarną tarczą oraz czarnym bezelem z ceramiki, niebieską tarczą oraz niebieskim bezelem z ceramiki, czarną tarczą z elementami złota oraz czarnym bezelem z ceramiki oraz zieloną tarczą z bezelem ze stali.

Projektanci zachowali DNA marki.  Na tarczy głównej znajdują się trzy subtarcze chronografu w układzie 3-6-9 zdobione wzorem ślimakowym oraz datownik. Na tarczy zegarka zastosowano szlif kolisty, skupiający wzrok na jej centralnej części, czyli wskazania czasu. Wrażenie trójwymiarowości potęgują zwężające się ku dolnej części indeksy godzinowe oraz tak samo zwężany wewnętrzny pierścień z umieszczoną na nim podziałką.

Zobacz również:
Pompka nie jest ważnym elementem  Twojego treningu? Zmień to. Ta 20-stopniowa piramida zrobi z Ciebie Hulka.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA