REKLAMA

TAG Heuer prezentuje Monaco Gulf Special Edition

TAG Heuer prezentuje specjalną wersję Monaco Gulf w słynnych barwach (niebieski, biały oraz pomarańczowy) kojarzonych z producentem olejów samochodowych, który sponsorował niezapomnianego Steve'a McQueena w kultowym filmie "Le Mans".

Już od tamtego momentu zaczęła się popularność Monaco, który był pierwszym zegarkiem z kwadratową, wodoszczelną kopertą i mechanizmem z automatycznym naciągiem.

Monaco Gulf Special Edition jest najnowszą wersją, spośród wielu, jakie powstały na przestrzeni lat. Pod lekko wypukłym, szafirowym szkiełkiem widać granatowy, ozdobiony szlifem słonecznym cyferblat z białymi tarczkami (licznik 30-minutowy chronografu oraz mała sekunda), a także pionowymi pasami: niebieskim i pomarańczowym.

REKLAMA

Najnowszy  „Gulf”  posiada 39mm kopertę ze stali szlachetnej o klasie wodoszczelności 100m, w której wnętrzu zamknięto Calibre 11 (ETA 2892 z modułem stopera Dubois-Depraz) – 4Hz werk z automatycznym naciągiem i 40-godzinną rezerwą chodu. Całość zestawiono z niebieskim paskiem ze skóry cielęcej oraz pomarańczowymi przeszyciami.

Cena: 23 790 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA