"Szkoła uwodzenia MH" już w sprzedaży!

Jak stać się mistrzem podrywu, zasłużyć na tytuł kochanka wszech czasów i stworzyć szczęśliwy związek? Komplet wskazówek znajdziesz w "Szkole uwodzenia MH" - nowym wydaniu specjalnym Men's Health w całości poświęconym związkom damsko-męskim.

Dudarev Mikhail2011/shutterstock.com
fot. Dudarev Mikhail2011/shutterstock.com

Wielki Zderzacz Hormonów MH, jak zdarza nam się nazywać dział Seks i Związki naszego magazynu, pracuje na pełnych obrotach, nie myśląc o wakacjach i urlopach. Numer specjalny "Szkoła Uwodzenia MH", który od pierwszej do ostatniej strony wypełniony jest radami i patentami, jak stworzyć udany, szczęśliwy związek, jest tego najlepszym dowodem.

REKLAMA

"Wbrew obowiązującym modom i poprawnościom, które każą zacierać i maskować wszelkie odmienności między ludźmi, wychodzimy do was z hasłami na sztandarach: Niech żyją różnice płci! Niech żyje wojna hormonów! Niech żyją kobiety i mężczyźni! - deklarują Beata Dżugaj i Marek Girulski, redaktorzy prowadzący tego wydania. - Nie będziemy zasypywać przepaści między nami (ale też nie będziemy ich pogłębiać, bo to właśnie przez nie tracimy dla kobiet głowy), tylko połączymy oba nasze brzegi solidnymi mostami, które ułatwią komunikację i zrozumienie".

Liczący 130 stron numer specjalny "Szkoła uwodzenia MH" podzielony został na 4 duże działy: Rozpoznanie, Uwodzenie, Seks, Związki - w każdym z nich znajdziecie dziesiątki porad, które przeprowadzą was bezpiecznie przez zaminowane pole damsko-męskich kontaktów:

1. Rozpoznanie. Każde pierwsze spotkanie dwojga osobników płci przeciwnej przypomina lądowanie Corteza w Ameryce Południowej. Twój świat jest całkowicie inny niż jej, Twoje przyzwyczajenia też są inne, ale, być może, łączy Was ciekawość, co z tej znajomości wyniknie i chęć spodobania się drugiej stronie. To już niemało, jak na początek, i sytuacja wygląda na rozwojową. Zobacz, jaką strategię zastosować, aby wygrać.

2. Uwodzenie. Lato podobno niebezpiecznie podnosi nam poziom hormonów, ale nie dajmy się ogłupić. Uwodzenie wymaga od nas inteligencji, wiedzy, poczucia humoru, znajomości ostatnich wydarzeń kulturalnych oraz mody, a oprócz tego sporo cierpliwości. Pamiętaj: liczy się pierwsze wrażenie, ale drugie i trzecie również. W tej części znajdziesz mnóstwo praktycznych patentów, dzięki którym z łatwością prześcigniesz rywali.

3. Seks. Nie wierz opowieściom, że najważniejsze jest to, jak mężczyzna kończy. Dokładnie tak samo ważne, a może nawet ważniejsze, jest to, jak zaczyna i co robi między początkiem a końcem. W tym dziale znajdziesz prawdziwe kompendium niezbędnej wiedzy, która uczyni z Ciebie Księcia Kochanków i sprawi, że Wasz seks będzie niezapomnianym przeżyciem.

4. Związki. Być z kimś to najtrudniejsze wyzwanie. Stworzyć fajny związek wtedy, kiedy mamy już za sobą podniecający okres pierwszych podchodów i stroszenia pawiego ogona, wymaga dojrzałości. Czasem się nie udaje i porzucony facet cierpi, podobno mocniej niż kobieta. Ale jak się uda, to - jak zgodnie twierdzą statystyki - stajesz się szczęśliwszy, zdrowszy, więcej zarabiasz, mniej pijesz i znacznie przedłużasz sobie życie. Pomożemy Ci to wszystko osiągnąć.

"A gdy już znajdziecie płaszczyznę porozumienia, podpowiemy, co i jak zrobić, by tę płaszczyznę maksymalnie powiększyć i osadzić na solidnych fundamentach. Bo Wielki Zderzacz Hormonów MH taki ma właśnie cel - doprowadzić do kontrolowanego wybuchu i pozytywnie wykorzystać uzyskaną energię" - deklarują redaktorzy prowadzący tego wydania.

"MH Szkoła uwodzenia" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 1 lipca. Cena egzemplarza to 14,99 zł. Wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Wróć do Newsroomu

REKLAMA