[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

System MOW N’STOW® w silnikach Briggs & Stratton - rewolucja w przechowywaniu kosiarki

Każdy, kto ma garaż, piwnicę, komórkę lokatorską czy składzik i masę sprzętów w środku, wie, co znaczy oszczędność miejsca. Tu każda pomoc naprawdę się liczy.

Najnowszy opatentowany przez firmę Briggs & Stratton system Mow N'Stow® pozwala na unikalny sposób przechowywania kosiarki z silnikiem spalinowym, czyli w pozycji pionowej. Jest to obecnie jedyny silnik spalinowy na rynku, dzięki któremu można postawić kosiarkę w pozycji pionowej bez ryzyka wycieków oleju lub paliwa.

Nowe silniki Briggs & Stratton z opcją Mow N'Stow® mają specjalnie zaprojektowane zbiorniki paliwa oraz zupełnie od podstaw zaprojektowany nowy "nie dławiący się" gaźnik. Cały silnik charakteryzuje się też udoskonalonymi uszczelnieniami. Od teraz podstawowe czynności serwisowe i czyszczące, transport oraz przechowywanie kosiarki spalinowej są najłatwiejsze w historii.    

REKLAMA

MOW N'STOW® to:

  • Łatwiejsze przechowywanie – oszczędność miejsca do 70% powierzchni w garażu
  • Łatwiejsze czyszczenie i obsługa
  • Łatwiejszy transport – dozwolona pionowa pozycja kosiarki

System Mow N’Stow® dostępny w kosiarkach z silnikami 625Exi, 650EXi, 675EXi i 675iS.

https://youtu.be/n7_K1cjv_00?list=PL40793D6AD27887C8

Zobacz także:

http://jakwybrackosiarke.pl/system-mow-nstow/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij