[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

"Swimming Legends" w Omega House

Michael Phelps i Chad le Clos pełnili rolę gości specjalnych podczas imprezy "Swimming Legends", która odbyła się 15 sierpnia w OMEGA HOUSE w Rio de Janeiro.

omega house fot. Materiały prasowe
Poniedziałek, 15. sierpnia, Rio de Janeiro: Niedługo po startach na pływalni, Olimpijczycy i Ambasadorzy marki OMEGA, Michael Phelps i Chad le Clos pełnili rolę gości specjalnych podczas imprezy "Swimming Legends", która odbyła się w poniedziałkową noc w OMEGA HOUSE w Rio de Janeiro. W wypełnionym po brzegi domu marki towarzyszył im Aleksander Popow, kolejny ambasador OMEGA i jeden z największych pływackich sprinterów w stylu dowolnych w historii.

Phelps i Le Clos podczas Rio 2016 dodali kolejne medale do swojej kolekcji. Niesamowity Michael Phelps zdobył 5 złotych i jeden srebrny medal, co łącznie daje mu rekordowe 28 medali olimpijskich, w tym 23 złote w karierze. Po przybyciu na miejsce Michael rozmawiał z innymi gośćmi i dzielił się swoimi refleksjami z Rio.

fot. Materiały prasowe

"Nie ma lepszego sposobu na zakończenie kariery. Myślę, że to były moje ostatnie Igrzyska i ostatnie zawody w ogóle. Cały czas chodziło mi to po głowie i przez to moim startom towarzyszyły wyjątkowe emocje."

Żona Michaela, Nicole i jego syn Boomer towarzyszyli mu na pływalni podczas całych zawodów. Byli z nim także w OMEGA HOUSE. Michael z uśmiechem na ustach mówił o tym, jak rodzicielstwo wpłynęło na jego pływanie.

"Ojcostwo, to najwspanialsza rzecz, o jakiej mogłem marzyć. Myślę, że tu w Rio, jako kapitan reprezentacji, często wchodziłem w rolę ojca."

Le Clos pływalnię olimpijską w Rio opuścił z dwoma srebrnymi medalami na szyi. Podzielił się z gośćmi swoimi przemyśleniami na temat zakończenia kariery przez Phelpsa oraz swoimi planami na przyszłość.

"Michael był dla mnie codzienną inspiracją. Myślenie o tym, że zakończył karierę jest trudne. Podpytywałem go, czy nie zostałby z nami jeszcze na rok lub dwa, ale on odchodzi. Czuję, że stoi teraz przede mną kilka wyzwań. Na przykład powinienem zbliżyć się do rekordu świata. Uważam, że nie pokazałem jeszcze pełni moich możliwości."

fot. Materiały prasowe

Kolejnym gościem honorowym imprezy był Aleksander Popow, Ambasador OMEGA i były Olimpijczyk, zdobywca 9 medali. Popow jest także członkiem Komitetu Organizacyjnego Igrzysk w Rio 2016. W swoim przemówieniu powiedział: "Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro mają wiele brazylijskiego smaku. Czuć go w organizacji, był wyczuwalny w Ceremonii Otwarcia, ma go jedzenie, kultura, kolory, ludzie i sportowe areny. Z pewnością zapamiętamy Igrzyska Olimpijskie w Rio na dłużej".

Oprócz utytułowanych pływaków stanowiących część rodziny OMEGA impreza przyciągnęła także innych znakomitych gości, sportowców biorących udział w Igrzyskach i medalistów innych dyscyplin. W domu marki pojawili się między innymi pływacy, kolarze, piłkarze i wioślarze.

OMEGA od lat jest kojarzona z międzynarodowymi zawodami pływackimi. Marka stoi za wieloma z kluczowych technologii wykorzystywanych dziś na basenie. Jako Oficjalny Chronometrażysta Igrzysk Olimpijskich, OMEGA z dumą i radością odmierzała czas każdego wyścigu podczas Rio 2016.

mat. prasowe

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij