REKLAMA

Świętuj 110 lat Briggs & Stratton i wygraj 11.000 USD!

Briggs & Stratton to amerykański producent silników spalinowych stosowanych w urządzeniach ogrodniczych, budowlanych i przemysłowych. Firma działa w ponad 100 krajach i gwarantuje doskonałą obsługę serwisową, dzięki której użytkownicy silników Briggs & Stratton mają łatwy dostęp do fachowej wiedzy i specjalistycznej pomocy.

W tym roku mija 110 lat kiedy to dwóch przyjaciół Stephen F. Briggs i Harold M. Stratton postanowiło spotkać się i zawiązać partnerstwo. Briggs miał pomysł, Stratton – pieniądze. Panowie swoją działalność rozpoczęli w sektorze produkcji samochodów, by w 1919r skonstruować i wypuścić na rynek wczesny prototyp silnika typu „P” – „Motor Wheel”.

Opracowanie kolejnych modeli tego silnika doprowadziło do powstania przenośnego, pewnego i wygodnego sposobu zasilania wielu urządzeń, wśród których dziś można wymienić kosiarki, traktory ogrodowe, kultywatory i agregatory prądotwórcze.

REKLAMA

Od tego czasu Briggs & Stratton nieprzerwanie wyznacza trendy w konstrukcjach silników wprowadzając udoskonalone technologie i innowacje. Firma wsłuchuje się w głos swoich użytkowników, bada ich potrzeby i szuka najlepszych rozwiązań, które mają zastosowanie nie tylko w użytku domowym, ale również komercyjnym.

Briggs & Stratton to produkty, które emitują mniej hałasu, są łatwe w uruchamianiu, wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu, a przy tym wydajne i spełniające najwyższe standardy jakości. To dostawca mocy, dzięki któremu praca staje się prosta i przyjemna.

Z okazji jubileuszu Briggs & Stratton przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 11.000 USD. Zadaniem konkursowym jest zrobienie 1-5 zdjęć w tematyce „JA i BRIGGS & STRATTON” i przesłanie ich za pomocą formularza na stronie www.110bday.com.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze to jedyne, najciekawsze, najbardziej oryginalne lub zaskakujące zgłoszenie, którego autor zostanie szczęśliwym posiadaczem 11.000 USD.

Konkurs trwa przez cały sezon od 1 marca do 31 sierpnia.

Więcej o konkursie oraz regulamin: www.110bday.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA