[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Światowe gwiazdy znów w Gdyni

Już za kilka dni rusza czwarta edycja cyklu koncertów JaZzGdyni, na których wystąpią takie sławy jazzu, jak Chuck Mangione, Richard Bona czy Lenny White. W sumie zaplanowano aż 10 koncertów, które potrwają niemal do końca listopada.
JaZzGdyni 2010 JaZzGdyni 2010
Podczas trwającej blisko dwa miesiące imprezy Gdynię odwiedzą takie tuzy, jak Chuck Mangione, który zagra ze swoim zespołem, rozbudowaną sekcją dętą oraz 17-osobową sekcją smyczkową, Antonio Farao Trio, Lenny White, Richard Bona, Marek Napiórkowski Trio czy Mietek Szcześniak & Meccore String Quartet.

REKLAMA

Oto pełna lista koncertów:

  • 24 września,  Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia - Chuck Mangione
  • 3 października, klub Pokład -  Antonio Farao Trio
  • 7 października, klub Pokład - Lenny White
  • 18 października, klub Pokład - Richard Bona
  • 19 października, klub Pokład - Ajagore
  • 21 października, klub Pokład - Big Band
  • 24 października, klub Pokład - Marek Napiórkowski Trio
  • 9 listopada, klub Pokład - Jaskułke & Wyleżoł DuoDram
  • 14 listopada, klub Pokład - Marcin Grochowina Trio
  • 21 listopada, klub Pokład - Mietek Szcześniak & Meccore String Quartet

Więcej informacji na temat imprezy i występujących podczas niej artystów można znaleźć oficjalnej na stronie cyklu www.jazzgdyni.pl.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij