REKLAMA

Suzuki Boxing Night II – Masternak vs. Radchenko

Już dziś o godzinie 19.00 w TVP SPORT rozpocznie się transmisja z Suzuki Boxing Night II. W walce wieczoru zmierzą się Mateusz Masternak (PL) i Serhiy Radczenko (UA). To będą emocje!

Suzuki Boxing Night II mat. prasowe
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejny projekt w ramach współpracy - mecz reprezentacji Polski w formule Suzuki Boxing Night II.

Drugi mecz realizowany w ramach gali Suzuki Boxing Night odbędzie się 26 czerwca 2020 roku między kadrowiczami reprezentacji Polski w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez stację TVP Sport.

REKLAMA

Kategorie wagowe

W meczu boksu olimpijskiego rękawice skrzyżują zawodniczki i zawodnicy w ośmiu kategoriach wagowych (kobiety: do 51 kg, do 57 kg, do 75 kg; mężczyźni: do 63 kg,
do 69 kg, do 75 kg, do 81 kg, do 91 kg).

Walka wieczoru - Masternak vs Radczenko

W drugiej edycji gali Suzuki Boxing Night zobaczymy walkę wieczoru. Będzie
to ośmiorundowa walka towarzyska pomiędzy zawodnikami wagi ciężkiej (do 91 kg).
O zwycięstwo powalczą Mateusz MASTERNAK (PL) i Serhiy RADCHENKO (UA).

Suzuki wspiera polski boks

Współpraca japońskiej marki i Polskiego Związku Bokserskiego rozpoczęła się w 2018 roku. Zaangażowanie sponsora głównego w rozwój pięściarek i pięściarzy przekłada się na wyniki zawodników i popularyzację dyscypliny w Polsce i na całym świecie. Imponujące osiągnięcia kadrowiczów, m.in. podczas ubiegłorocznych Igrzysk Europy, napawają nadzieją na medale Olimpijskie w Tokio.

Marka Suzuki sponsoruje polski boks olimpijski, reprezentację oraz Energa Basket Ligę, reprezentację szczypiornistów i PGNiG Superligę, a także drużynę piłkarską grającą
w PKO BP Ekstraklasie - Koronę Kielce.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA