REKLAMA

Super Prezenty, czyli marzenia z dzieciństwa na wyciągnięcie ręki

Współczesna kinematografia mocno przerysowała obraz faceta. Gdybyś upodabniał się do tych nieugiętych herosów z filmów akcji, wzrokiem ostrym niczym brzytwa rąbałbyś drewno, a schabowe smażyłbyś nad płomieniem własnej charyzmy. Nieco absurdalne, prawda? Jednak w fikcyjnym świecie istnieje ziarno prawdy odnośnie pragnień… to żądza przeżywania przygód!

Mogłoby się wydawać, że znasz swojego kumpla, brata czy szwagra na tyle, żeby dopasować  idealny podarunek do jego zainteresowań, ale przecież tu chodzi o zaskakiwanie, a nawet powrót do tych dziecięcych marzeń, których nie udało się zrealizować w natłoku codziennych obowiązków. I w tym momencie pojawiają się Super Prezenty. W kategorii zawierającej prezenty dla mężczyzn znajdziesz takie perełki, jak lot paralotnią nad malowniczymi Beskidami Wyspowymi, przejazd off road po błotnistych bezdrożach, czy flyboard® umożliwiający wznoszenie się kilka metrów ponad taflę wody przy pomocy odrzutowych butów!

Ale co, jeśli nie jesteś do końca pewien co do trafności prezentu? Wtedy do akcji wkracza zestaw podarunkowy, czyli książeczka z kilkudziesięcioma ofertami, spośród których posiadacz uprawniony jest do realizacji jednej usługi. Dobrym przykładem jest zestaw Super Moto, składający się łącznie z kilkudziesięciu propozycji przejazdów szybkimi samochodami – wybór między Ferrari a Porsche lub najnowszym BMW i Lamborghini może być nie lada wyzwaniem, jednak zestaw podarunkowy spełnia swoją funkcję, dając obdarowanemu dużą swobodę decyzji.

REKLAMA

To dla Ciebie za mało? Po adresem www.superprezenty.pl znajdziesz ponad 3000 różnych propozycji!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA