[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Stylowe dodatki od Recman: męskie prezenty świąteczne

Odpowiednio dobrane dodatki podkreślą wyrafinowany gust mężczyzny. W ofercie marki Recman znajdziesz również eleganckie, męskie akcesoria, wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej.

recman prezenty fot. Materiały prasowe

Galanteria skórzana

Wśród nich m. in. praktyczne skórzane portfele oraz szeroki wybór pasków, będących gustownym dodatkiem, uzupełniającym codzienną stylizację. Postaw na funkcjonalność i elegancję w jednym wydaniu.

Cena – od 69 zł

Spinki do mankietów

Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad wyborem eleganckiej, świątecznej stylizacji, wybierz koszulę z mankietami zapinanymi na spinki.  Są one jednym z najbardziej eleganckich dodatków, podkreślających indywidualny styl mężczyzny. Marka Recman przygotowała propozycje na wiele okazji, z których każdy znajdzie atrakcyjny model dla siebie. Sprawdź już dziś!

Cena – od 49 zł

REKLAMA

REKLAMA

recman prezenty fot. Materiały prasowe

Poszetki

Stylowy dodatek, który świetnie dopełni elegancką stylizację. Wśród licznych wzorów, tkanin i kolorów z pewnością znajdziesz model, który doskonale sprawdzi się w roli stylowego prezentu.

Cena – od 19 zł.

Krawaty Recman

Szyte ręcznie w Polsce krawaty marki Recman wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Świetnie sprawdzą się zarówno w eleganckiej stylizacji, jak również przy mniej oficjalnych okazjach, podkreślając niepowtarzalny styl. Występują w różnorodnych wzorach, spośród których każdy mężczyzna znajdzie idealny model dla siebie. Dodatek, który doskonale dopełni świąteczną stylizację.

Cena – od 49 zł

www.recman.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij