[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Studencka olimpiada w stolicy

7 maja w Warszawie odbędzie się pierwszy ogólnopolski finał zawodów sportowych dla Erasmusów - zagranicznych studentów przebywających w Polsce - ESN Olympics. Men's Health objął imprezę swoim patronatem.
ESN Olympics to okazja do wspólnej rywalizacji uczących się w Polsce studentów z najdalszych zakątków świata.
Już za rok oczy setek tysięcy kibiców z całej Europy zostaną skupione na naszym kraju. Dla wielu młodych osób uczestniczących w międzynarodowej wymianie studenckiej Erasmus w Polsce, możliwość przebywania w kraju, który przygotowuje się do Euro 2012, jest bardzo ekscytująca. Stowarzyszenie Wspierania Międzynarodowych Wymian Studenckich Erasmus Student Network Polska postanowiło stworzyć okazję do wspólnej rywalizacji studentom z najdalszych zakątków świata w zawodach sportowych ESN Olympics.

W pierwszym etapie zawodów zostaną wyłonione drużyny z 10 miast Polski, które przejdą do etapu ogólnopolskiego. W rywalizacji o zwycięstwo weźmie udział również najlepsza drużyna z Domu Dziecka wyłoniona w zawodach sportowych Dream Cup.

REKLAMA

7 maja na terenie Akademii Obrony Narodowej w stołecznym Rembertowie odbędzie się Finał ESN Olympics. Wybrani przedstawiciele z finałowych drużyn wezmą udział w 4 różnych dyscyplinach sportowych. Zwyciężą ci, którzy zdobędą najwięcej punktów w każdej z konkurencji.

Finałowy dzień zacznie się od zawodów w pływaniu. Rozbudzeni poranną kąpielą zawodnicy przejdą dalej do rywalizacji w piłce nożnej, biegach przełajowych oraz zawodach atletycznych. Po zakończeniu wszystkich dyscyplin zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Dla uczestników finałów przewidziana jest wielka impreza w jednym z warszawskich klubów pod hasłem "International Party". Studenci będą bawić się przebrani we własne barwy narodowe. Ze względu na różnorodność kulturową uczestników, ESN Olympics będzie wydarzeniem barwnym, pełnym emocji, kultywującym zdrowe współzawodnictwo i dobrą zabawę.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij