Startuje Technogym Academy!

Już w połowie stycznia startuje Technogym Academy - nowy projekt edukacyjny dla trenerów, menedżerów i właścicieli klubów fitness. Organizatorem kursu jest firma ITP S.A., oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.

Technogym
fot. Technogym

Kursy dla trenerów

REKLAMA

Program kursu trenerskiego został skonstruowany w taki sposób, aby trener miał możliwość kilkustopniowego rozwoju swoich kwalifikacji i wybrania kierunku dalszego rozwoju.

Pierwszy etap obejmuje 127 godzin wykładów i warsztatów i składa się z kilkunastu bloków tematycznych takich jak m.in. Anatomia, Fizjologia, Planowanie treningu, Ocena i analiza danych, Motywacja i sprzedaż czy Metody treningowe. Program kursu został opracowany w ścisłej współpracy z prowadzącymi, dzięki czemu stawia przede wszystkim na praktyczne aspekty pracy trenera.

Wśród wykładowców kursu „Technogym Personal Trainer” znaleźli się eksperci z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i biznesowym m.in. Michał Bukraba, Jakub Ostapczuk, Anna Szymańska, Michał Skowron, Adam Pawelec, Bartosz Macek, Tomasz Brzózka i Wojciech Herra.

Osoby, które ukończą kurs zdobędą kompleksową wiedzę, umiejętności i uprawnienia do pracy jako trener personalny. Kurs kończy się pisemnym egzaminem, uzyskaniem dyplomu ukończenia szkolenia oraz wpisem do rejestru EREPS, stworzonym i prowadzonym pod patronatem Europejskiej Fundacji EHFA. Szkolenie na pierwszym etapie startuje 14 lutego 2015 r.

Drugi etap kursu będzie składał się z kilku modułów tematycznych, które pozwolą trenerom wybrać interesujące ich zagadnienia i zdecydować, w którym kierunku chcą się dalej rozwijać. Planowane jest uruchomienie takich modułów tematycznych jak Sprzedaż i Motywacja, Trening Funkcjonalny, Trening w sztukach walki czy Medical Training. Szczegółowy plan szkoleń będzie znany do końca tego roku.

Trenerzy, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, będą mieli szansę wyjechać na profesjonalny kurs do Wellness Institute, działającym w głównej siedzibie Technogym we Włoszech i otrzymać tytuł Master Trenera Technogym. Będzie to ostatni etap kursu trenerskiego w ramach Technogym Academy i jednocześnie wyróżnienie dla najlepszych uczestników.

Kurs dla menadżerów/właścicieli klubów

Kurs dla kadry menedżerskiej obejmie zagadnienia zarządzania, sprzedaży i marketingu. W ramach całego kursu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zbudować skuteczną strategię marketingowo-sprzedażową odpowiadającą na zmieniające się oczekiwania Klienta. Podczas 3 dni szkolenia, uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie odróżnić się od konkurencji w oczach własnego, dobrze wybranego Klienta.

Poznają sposoby na zaplanowanie spójnej komunikacji, która nie tylko przyciągnie Klienta do Klubu, ale również pomoże utrzymać jego lojalność. Ponadto, uczestnicy otrzymają gotowe narzędzia wspierające działania marketingowe w klubie. Dowiedzą się, w jaki sposób zbudować przywiązanie Klienta do klubu i doprowadzić do sytuacji, aby nawyk treningu stał się dla Klienta nawykiem kluczowym.

Ostatnim punktem będzie zbudowanie zwycięskiego zespołu, czyli sprawienie, aby klub był najlepszym miejscem dla najlepszych ludzi. Uczestnicy dowiedzą się, jak zwiększyć lojalność trenerów personalnych i sprawić, aby byli oni zaangażowani w zdobywanie Klientów i przywiązywanie Klienta do Klubu.

Szkolenie poprowadzi Wojciech Herra, niezależny trener, konsultant, specjalizujący się w projektach, nastawionych na zwiększenie efektywności sprzedaży. Skutecznie pracuje zarówno z menedżerami, prowadząc warsztaty na temat strategii handlowej oraz rozwijania i motywowania osób odpowiedzialnych za sprzedaż, jak również z pracownikami działów obsługi klienta, przeprowadzając szkolenia z zakresu umiejętności budowania trwałych i rentownych relacji z klientami.

Wojciech Herra to z wykształcenia psycholog, specjalista z zakresu Psychologii Organizacji i Zarządzania. Doktorant SWPS - prowadzi badania z zakresu psychologii mistrzostwa, czyli poszukuje odpowiedzi co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych. Twórca projektu psychologiasportu.pl. Niestrudzony motywator pokazujący, że sukces zaczyna się w głowie.

Uczestnicy szkoleń oraz menedżerowie przedsiębiorstw będących klientami Wojtka doceniają przede wszystkim jego praktyczne doświadczenia związane z pracą z klientami. Jak sam mówi o sobie, jest urodzonym sprzedawcą i pasją do tego zawodu zaraża uczestników swoich seminariów. Szkolenie dla menedżerów startuje 17 stycznia 2015 r.

"Pracując nad stworzeniem Technogym Academy, najważniejszy był dla nas przemyślany dobór kadry oraz stworzenie kompleksowego programu, dopasowanego do potrzeb rynku. Jestem przekonany, że udało nam się to osiągnąć w 100%.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kurs dla Menedżerów i Właścicieli Klubów Fitness, ukierunkowany na zarządzanie, motywację i sprzedaż, prowadzony przez Wojciecha Herrę, który specjalizuje się w projektach, nastawionych na zwiększenie efektywności sprzedaży. Ponadto, jako jedyni na rynku udostępniamy tak kompleksowy, 3-stopniowy kurs dla trenerów personalnych, który daje niesamowite możliwości rozwoju na każdym z etapów.

Zajęcia w ramach kursów poprowadzą specjaliści w swojej dziedzinie, którzy skupią się na praktycznym aspekcie każdego z zagadnień. Każda osoba, która ukończy kurs będzie w 100% przygotowana do pracy trenera personalnego" – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager Technogym Polska.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.technogymacademy.pl oraz profilu na Facebooku: www.facebook.com/TechnogymAcademy.

Najbliższe szkolenia:

Club Manager – start: 17 stycznia 2015

Technogym Personal Trainer – start: 14 lutego 2015

T

REKLAMA