Sprawdź formę z Reebokiem

Jeśli celem Twojego treningu jest podziwianie swego odbicia w lustrze, możesz przestać czytać dalej i wrócić do prężenia muskułów. Jeśli trenujesz, by być w lepszej formie - i chcesz ją sprawdzać - zawody Reebok CrossFit Fitness Championship będą dla Ciebie.
fot. Reebok

Wystarczy zarejestrować się na stronie reebok.com/rcffc, by wziąć udział w ogólnokrajowych zawodach, których cel jest prosty: wyłonić najbardziej fit kobiety i najbardziej sprawnych mężczyzn. Na zwycięzców czekają pieniądze oraz produkty marki Reebok.

REKLAMA
Weź udział w zawodach, które wyłonią najbardziej sprawnych fizycznie – zarejestruj się już dzisiaj na reebok.com/rcffc

Wygrać wcale nie jest łatwo - zawodnicy muszą przejść dwa etapy, zanim znajdą się w finale zawodów. Najpierw są kwalifikacje oraz eliminacje. W ramach kwalifikacji zawodnicy muszą wykonać zamieszczony na reebok.com/rcffc Trening Dnia (WOD - Workout of the Day), a następnie do 30 czerwca przesłać online swoje wyniki. Tylko najlepszych 60 kobiet i 60 mężczyzn przejdzie dalej.

Eliminacje to nie tylko dwa dodatkowe treningi WOD, które zawodnicy powinni załadować na stronę Reeboka, ale także fizyczne i mentalne przygotowanie do finału pod okiem najlepszych trenerów CrossFit.

Finał 2012 Reebok CrossFit Championship odbędzie się 15 września w Krakowie. Weźmie w nim udział najlepsza "60" (30 kobiet i 30 mężczyzn). Kilka treningów WOD pozwoli wyłonić zawodników w najlepszej formie. Publiczność obserwującą zmagania czekają atrakcje, które powinny zachęcić ją do wzięcia udziału w następnej edycji zawodów.

Zawody bazują na opracowanym przez Grega Glasmanna rewolucyjnym treningu wytrzymałościowo-siłowym CrossFit, opartym na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach. To również jeden z najszybciej rozwijających się trendów fitness na świecie. Odwiedź facebook.com/reebok, by dowiedzieć się więcej. I nie zapomnij wysłać zgłoszenie!

R

REKLAMA