[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Sprawdź formę z Reebokiem

Jeśli celem Twojego treningu jest podziwianie swego odbicia w lustrze, możesz przestać czytać dalej i wrócić do prężenia muskułów. Jeśli trenujesz, by być w lepszej formie - i chcesz ją sprawdzać - zawody Reebok CrossFit Fitness Championship będą dla Ciebie.
fot. Reebok
Wystarczy zarejestrować się na stronie reebok.com/rcffc, by wziąć udział w ogólnokrajowych zawodach, których cel jest prosty: wyłonić najbardziej fit kobiety i najbardziej sprawnych mężczyzn. Na zwycięzców czekają pieniądze oraz produkty marki Reebok.

Weź udział w zawodach, które wyłonią najbardziej sprawnych fizycznie – zarejestruj się już dzisiaj na reebok.com/rcffc

Wygrać wcale nie jest łatwo - zawodnicy muszą przejść dwa etapy, zanim znajdą się w finale zawodów. Najpierw są kwalifikacje oraz eliminacje. W ramach kwalifikacji zawodnicy muszą wykonać zamieszczony na reebok.com/rcffc Trening Dnia (WOD - Workout of the Day), a następnie do 30 czerwca przesłać online swoje wyniki. Tylko najlepszych 60 kobiet i 60 mężczyzn przejdzie dalej.

REKLAMA

Eliminacje to nie tylko dwa dodatkowe treningi WOD, które zawodnicy powinni załadować na stronę Reeboka, ale także fizyczne i mentalne przygotowanie do finału pod okiem najlepszych trenerów CrossFit.

Finał 2012 Reebok CrossFit Championship odbędzie się 15 września w Krakowie. Weźmie w nim udział najlepsza "60" (30 kobiet i 30 mężczyzn). Kilka treningów WOD pozwoli wyłonić zawodników w najlepszej formie. Publiczność obserwującą zmagania czekają atrakcje, które powinny zachęcić ją do wzięcia udziału w następnej edycji zawodów.

Zawody bazują na opracowanym przez Grega Glasmanna rewolucyjnym treningu wytrzymałościowo-siłowym CrossFit, opartym na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach. To również jeden z najszybciej rozwijających się trendów fitness na świecie. Odwiedź facebook.com/reebok, by dowiedzieć się więcej. I nie zapomnij wysłać zgłoszenie!

R

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij