Społecznościowy telefon od HTC

Korzystasz z Twittera lub Facebooka? Ten telefon Ci się spodoba - HTC Wildfire to nowy telefon z system Android i innowacyjnym rozwiązaniem do obsługi najpopularniejszych serwisów społecznościowych.
Telefon HTC Widlfire
Telefon HTC Widlfire

W HTC Wildfire zastosowano interfejs HTC Sense, który ułatwia kontakt ze znajomymi i bliskimi, wykorzystując naturalne mechanizmy obsługi wymiany informacji. Za sprawą aplikacji HTC Friend Stream, która zbiera i wyświetla zawartość serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Flickr, nie ominie Cię żadna przyjemność. HTC Wildfire zapewni kontakt z przyjaciółmi poprzez wpisy serwisów, komentarze, zdjęcia i powiadomienia, niezależnie od tego, gdzie jesteś w danej chwili.

Każdy kontakt znajdujący się w książce adresowej HTC Wildfire zawiera historię komunikacji z daną osobą, w tym daty rozmów, najnowsze wiadomości tekstowe, maile i wpisy serwisów. Gdy zadzwoni osoba znajoma, telefon wyświetli jego zdjęcie umieszczone na Facebooku wraz ze statusem i informacją na temat zbliżających się urodzin.

Dzięki nowemu widgetowi dzielenia aplikacji, HTC Wildfire pozwala dzielić się informacjami o ciekawych programach przez email, wiadomość tekstową lub wpis serwisu społecznościowego. Twoi znajomi otrzymają link do aplikacji w sklepie Android Market i będą mogli ją pobrać na telefon jednym kliknięciem.

Dzięki pojemnościowemu ekranowi dotykowemu, o przekątnej 3,2 cala, najnowszy telefon HTC doskonale nadaje się do przeglądania zdjęć z serwisu Flickr i przeglądania Internetu. Aparat z pięciomegapikselową matrycą, automatycznym ustawianiem ostrości i lampą błyskową LED ułatwia utrwalanie niezapomnianych momentów, a gniazdo audio 3,5 mm i slot kart microSD pozwalają mieć zawsze ze sobą ulubione piosenki.

Zastosowany w urządzeniu akumulator o pojemności 1300 mAh pozwala na 440 minut rozmowy (korzystając z sieci GSM) lub 480 godzin czuwania.

HTC Wildfire będzie dostępny w Europie i Azji w trzecim kwartale 2010 r. Cena nie jest jeszcze ustalona.

MH

Zobacz również:
REKLAMA