REKLAMA

Soti Natural Popcorn Tea

Dzieci i młodzież ciężko przekonać do picia wody. Jest tak neutralna w smaku, bez koloru, nie przyciąga wzroku. Dlatego powstała SOTI Natural w wersji Popcorn Tea.

soti fot. Materiały prasowe
Parzona prażona kukurydza oraz mineralna woda w wygodnej butelce dostarcza wszystkie minerały z wody a dodatkowo swoim lekkim, naturalnym smakiem i zapachem zachęca nawet najbardziej upartego nastolatka do spróbowania.

Zdrowe napoje SOTI Natural Popcorn Tea pojawiły się w sklepach w całej Polsce oraz oczywiście w kinach Cinema City. W składzie nie znajdziemy żadnych słodzików, konserwantów, aromatów, barwników. Produkt nie zawiera cukrów białych, ale także nie zawiera słodzików czy cukrów z owoców – fruktozy. Mimo to smak jest przyjemnie słodkawy, dzięki prażonym ziarnom kukurydzy, które zostały odpowiednio zaparzone by uzyskać efekt zdrowego napoju bez kalorii, bez cukrów, bez sztucznych dodatków. Po otwarciu mamy zapach prawdziwy nie wzmacniany przez sztuczne dodatki, który dopełnia doświadczenia i pomaga nam uzupełniać płyny w niestandardowy sposób.

Dodatkowo ten napój także zawiera antyoksydanty. Antyoksydanty to naturalne substancje, które m.in. uwalniane są w procesie parzenia.

To czy zostaną uwolnione zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak chroni swój opatentowany 50 minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości antyoksydantów w butelkowanych herbatach.

Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie www.sotinatural.com.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA