[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Słuchawki dla aktywnych: Philips SHQ 4000

Lubisz aktywnie spędzać czas? Czy podczas uprawiania sportu chciałbyś jednocześnie posłuchać muzyki? W takim razie przyjrzyj się nowym słuchawkom Philipsa - wyposażonym w pałąk SHQ 4000.

Słuchawki dla sportowców Philips SHQ 4000
Wodoodporna obudowa oraz środek antybakteryjny sprawiają, że te słuchawki idealnie nadają się dla osób aktywnych, czynnie uprawiających sporty.

Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach są doskonale dopasowane do wnętrza ucha, a wodoodporna uszczelka pozwala chronić słuchawki przed uszkodzeniem przez pot.

REKLAMA

Podstawowe cechy słuchawek SHQ 4000:

Przewód o długości 1,2 m - długość przewodu zapewnia dużą swobodę wyboru miejsca, w którym można nosić odtwarzacz muzyki

Zaczep na kabel umożliwia zamocowanie przewodu, aby nie przeszkadzał podczas uprawiania sportu

Wodoodporna uszczelka pozwala chronić słuchawki przed uszkodzeniem przez pot, a zastosowanie wodoodpornych materiałów pozwala myć słuchawki pod bieżącą wodą

Stereofoniczny dźwięk i dudniący bas zostały dobrane tak, by wzmocnić sportowe doznania, nadając rytm Twoim ćwiczeniom

Elastyczny i lekki pałąk na kark zapewnia doskonałe dopasowanie i stabilność słuchawek podczas uprawiania sportu

Model Philips SHQ 4000 kosztuje 149 zł.

MH

Produkty z kategorii: słuchawki dla graczy znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Słuchawki gamingowe

Komentarze

 (14)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij