Słuchawki bezprzewodowe: Model SHD 8600 od Philips - recenzja

Lekkie, wygodne i działające dłużej niż kilka godzin - takie powinny być słuchawki bezprzewodowe, abyś mógł docenić zalety braku kabla. Model SHD 8600 firmy Philips spełnia wszystkie te wymagania. I kilka innych na dodatek.

Philips
Największe zalety bezprzewodowych słuchawek Philips SHD 8600 to czas działania - 12 godzin oraz imponujący zasięg - aż 30 metrów. (fot. Philips)

O korzyściach płynących z uwolnienia się od krępującego okablowania nie musimy Cię chyba przekonywać. Dzięki słuchawkom Philips SHD 8600 Twój zasięg zwiększy się z metra czy dwóch do prawie trzydziestu. Przez około 12 godzin pozwolą Ci w niczym nieskrępowany sposób słuchać ulubionej muzyki.

Nowe słuchawki Philipsa są także lekkie i wygodne. Mają specjalny wewnętrzny pałąk, który sam dostosuje się do kształtu Twojej głowy oraz obrotowe nauszniki. Dzięki temu oraz wysokiej jakości dźwięku, osiągniętej dzięki transmisji cyfrowej 2,4 GHz (zapobiega kompresji i utracie danych pomiędzy nadajnikiem i słuchawkami) i akustycznemu dostrojeniu głośników, uszy oraz głowa szybko się nie zmęczą i będziesz mógł sprawdzić w praktyce, czy prawdziwa jest deklarowana przez producenta robiąca wrażenie długość działania. Kiedy w końcu akumulator się rozładuje, w mig zreanimujesz go dzięki stacji dokującej z funkcją szybkiego ładowania.

Cena słuchawek Philips SHD 8600: 399 złotych.

MH

Zobacz również:
REKLAMA