[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Słuchawki bezprzewodowe: Model SHD 8600 od Philips - recenzja

Lekkie, wygodne i działające dłużej niż kilka godzin - takie powinny być słuchawki bezprzewodowe, abyś mógł docenić zalety braku kabla. Model SHD 8600 firmy Philips spełnia wszystkie te wymagania. I kilka innych na dodatek.

Największe zalety bezprzewodowych słuchawek Philips SHD 8600 to czas działania - 12 godzin oraz imponujący zasięg - aż 30 metrów. (fot. Philips)
O korzyściach płynących z uwolnienia się od krępującego okablowania nie musimy Cię chyba przekonywać. Dzięki słuchawkom Philips SHD 8600 Twój zasięg zwiększy się z metra czy dwóch do prawie trzydziestu. Przez około 12 godzin pozwolą Ci w niczym nieskrępowany sposób słuchać ulubionej muzyki.

REKLAMA

Nowe słuchawki Philipsa są także lekkie i wygodne. Mają specjalny wewnętrzny pałąk, który sam dostosuje się do kształtu Twojej głowy oraz obrotowe nauszniki. Dzięki temu oraz wysokiej jakości dźwięku, osiągniętej dzięki transmisji cyfrowej 2,4 GHz (zapobiega kompresji i utracie danych pomiędzy nadajnikiem i słuchawkami) i akustycznemu dostrojeniu głośników, uszy oraz głowa szybko się nie zmęczą i będziesz mógł sprawdzić w praktyce, czy prawdziwa jest deklarowana przez producenta robiąca wrażenie długość działania. Kiedy w końcu akumulator się rozładuje, w mig zreanimujesz go dzięki stacji dokującej z funkcją szybkiego ładowania.

Cena słuchawek Philips SHD 8600: 399 złotych.

MH

Produkty z kategorii: słuchawki dokanałowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: słuchawki dokanałowe bluetooth

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij