Słuchawki Skullcandy Sesh ANC

Te słuchawki pozwolą się cieszyć muzyką nawet w wyjątkowo niesprzyjających akustycznie warunkach, np. w metrze czy zatłoczonej galerii handlowej. Będziesz tylko Ty i Twoja ulubiona muzyka. 

Skullcandy Sesh ANC mat. prasowe

Sesh ANC to najwyższej jakości 4-mikrofonowy hybrydowy system aktywnej redukcji szumów. W przeciwieństwie do systemów z 2 mikrofonami, powszechnie spotykanych w niedrogich produktach z redukcją szumów, wykrywa on i tłumi hałas w pełnym spektrum wysokich i niskich częstotliwości. Regulowany tryb Stay-Aware umożliwia dostosowanie poziomu dźwięku zewnętrznego, który ma być wpuszczany, a nasz inteligentny mikrofon Clear Voice jest zoptymalizowany pod kątem czystości głosu i wykorzystuje sztuczną inteligencję do redukcji hałasu w tle takich jak klikająca klawiatura.
 
Klasa IP55 daje pewność, że Sesh ANC poradzą sobie z pyłem, potem i deszczem. Ponadto słuchawki mają wbudowaną technologię wyszukiwania Tile - jeśli słuchawka zostanie zgubiona, użytkownik może po prostu "zadzwonić" nią za pomocą bezpłatnej aplikacji Tile. Nie musisz się też martwić, że zabraknie Ci baterii. Dzięki etui i wkładkom dousznym Sesh ANC zapewniają 46 godzin pracy na baterii z wyłączonym ANC i 32 godziny z włączonym ANC.
 
Sesh ANC są kompatybilne z aplikacją Skullcandy App, aplikacja umożliwia wybór lub dostosowanie trybów EQ i przełączanie między trybami ANC/Stay-Aware. Sesh ANC wyposażono również w najnowszą, najbardziej wydajną technologię bezprzewodową - Bluetooth 5.2 oraz tryb niskiej latencji dla graczy! Co najlepsze, przyciski na słuchawkach pozwalają regulować głośność, pomijać utwory i odbierać połączenia bez wyjmowania telefonu z kieszeni.
 
Dzięki funkcji szybkiego ładowania 1min. zapewni 2h działania.
Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA