Skullcandy PLYR

Skullcandy powróciło do gamingu w wielkim stylu prezentując trzy atrakcyjne modele słuchawek. Każdy z modeli oferuje kompatybilność z komputerami PC, PlayStation, Xbox, Switch i urządzeniami mobilnymi. Całkowicie nowe multiplatformowe zestawy słuchawkowe SLYR, SLYR Pro i PLYR zostały stworzone z myślą o graczach na różnych poziomach umiejętności, zapewniając bogaty, szczegółowy dźwięk, krystalicznie czystą komunikację i całodniowy komfort.

Skullcandy PLYR fot. materiały prasowe

Od lifestyle po livestream, idealny kompan każdej chwili PLYR — flagowy model w kolekcji — jest idealny dla graczy, którzy pragną maksymalnej elastyczności podczas grania przewodowego lub bezprzewodowego przez Bluetooth. Aby zwiększyć spektrum wrażeń dźwiękowych, w PLYR zaadaptowano dobrze znaną technologię Personal Sound firmy Skullcandy, przeprojektowując ją specjalnie do gier. Ulepszona technologia nazwana Enhanced Sound Perception (ESP) wymaga od użytkowników wykonania innowacyjnego testu słuchu w celu dostrojenia przetworników audio specjalnie do indywidualnego słuchu użytkownika. Niczym okulary korekcyjne, ale dla Twoich uszu.

Krystalicznie czystą komunikację w PLYR zapewnia funkcja Clear Voice Smart Mic™, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do izolowania głosu mówionego i wycinania dźwięków tła, takich jak kliknięcia klawiatury. Technologia działa zarówno z mikrofonem na wysięgniku, jak i  po jego wyjęciu, z tym wbudowanym. Regulowany pałąk zawieszenia zmniejsza nacisk na czubek głowy — absolutna konieczność do całodziennej gry.

  • www.skullcandy.pl
  • Cena: 699zł (629zł podczas Black Week)
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!

PROMOCJE

Garmin Instinct Crossover – analogowy zegarek z inteligentnymi funkcjami

Nowa technologia RevoDrive™, wbudowane aplikacje sportowe, szeroki wachlarz funkcji monitorowania zdrowia i aktywności, a do tego ładowanie solarne. To nowy, lepszy standard hybrydowego smartwatcha.