[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Skoda poleca: Noc Muzeów

Nie tylko pierwsza noc ma niepowtarzalną energię. 10 lat Nocy Muzeów w Polsce pokazuje, że za każdym razem może być odkrywczo, nieprzewidywalnie i emocjonalnie. Ci, którzy doświadczali bezsennej majówki, bynajmniej nie robili tego z przyzwyczajenia. Przeciwnie: z żądzy wrażeń i czystej namiętności.

Daj się poprowadzić

Z 18 na 19 maja muzea w Polsce znów prowadzą nocne życie.  Tej jednej nocy w roku to właśnie muzealne sale stają się prawdziwą konkurencją dla klubów i pubów. Życie nocne rozkwita w około 150 polskich miastach. Za darmo można zajrzeć w najbardziej skrywane zakamarki Sejmu, uniwersytetów, mniejszych i większych sal, starszych i najmłodszych muzeów.

REKLAMA

Kluczowe pytanie na tę noc brzmi: jak maksymalnie ją wykorzystać i doświadczyć najwięcej? Przede wszystkim trzeba stworzyć plan. Wybierz więc miasto i miejsca, które w tym mieście planujesz odwiedzić. Bądź realistą i nie planuj zbyt wiele punktów na mapie zwiedzania, byś poranek przywitał z satysfakcją, a nie rozczarowaniem, że wiele tych nocnych uciech Cię ominęło, bo noc była za krotka.

Program "Skoda. Wiesz Co Dobre" pomoże rozwiązać Twój logistyczny problem. Na stronie www.wieszcodobre.pl będziesz mógł stworzyć trasę zwiedzania.

Jak się na nią zdać

Po pierwsze, musisz określić, co Cię interesuje, wybrać odpowiednie kategorie. Zanim wyznaczysz najbardziej optymalną dla siebie trasę, szczegółowo wymień te imprezy i wydarzenia, które będą mogły Cię zainteresować. Ty musisz tylko określić zakres swoich pasji spośród kilku głównych obszarów: sztuka, kultura, muzyka, film, historia, technika, wszystko dla dzieci lub militaria.

Z platformy www.wieszcodobre.pl dowiesz się, które imprezy nakładają się na siebie, i zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swoich planów. Gdy wybierzesz ostateczną listę miejsc. Mapy Google po prowadzą najlepszą dla Ciebie trasę zwiedzania począwszy od miejsca, z którego będziesz wyruszał na muzealny trip.

Wiedz, co dobre

Jako pierwsi na świecie majową noc zarwali berlińczycy. Porzucili łóżko dla ciekawych muzealnych zakamarków wspólnoty. Z każdym rokiem kolejne wystawy, imprezy i wydarzenia w różnych miejscach już nie tylko Berlina, ale i innych miast Starego Kontynentu zaczęły się przyłączać do Nocy Muzeów.

W Polsce właśnie obchodzimy okrągłą rocznicę nocnego celebrowania sztuki. W 2003 roku pierwsze muzea otworzyły się na nocnych klientów w Poznaniu. Teraz każde większe polskie miasto nie wyobraża sobie majówki bez jednej bezsennej nocy. Zeszły rok pokazał, że warszawskie Muzeum Techniki, któremu z powodu braku środków grozi zamknięcie, było jednym z chętniej odwiedzanych miejsc. Co przyniesie ten rok? Które muzeum pobije frekwencyjny rekord? Sprawdź, nie prześpij.

Wiesz, co dobre

A jeśli do tej pory nie wiedziałeś, to teraz się przekonasz.

Pozzo Di Borgo: Drugi oddech (audiobook). To nowe wydanie książki, na podstawie której nakręcono kinowy hit "Nietykalni”. Opowieść o potędze przyjaźni i absurdalnych okolicznościach, w których się narodziła.

Stephen King: Joyland (książka). Nowa powieść twórcy kryminałów opowiada o studencie Devinie Jonesie, który w czasie wakacji podejmuje pracę w wesołym miasteczku. Zmieni to jego życie w thriller. Książka, której premiera odbędzie się w czerwcu, ukaże się tylko w wersji papierowej.

Black Sabbath: 13 (muzyka). To najprawdopodobniej 15 utworów. W momencie oddawania MH do druku znany był tytuł tylko jednego z nich: "God is Dead”. W nagraniu 19. albumu tej heavy metalowej, brytyjskiej grupy wziął udział Ozzy Osbourne. Oprócz niego zagrał też Brad Wilk, perkusista Rage Against the Machine.

Škoda "Wiesz, co dobre!"

Program "Wiesz, co dobre!" stworzyliśmy  z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, i wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów: wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre.

www.wieszcodobre.pl

S

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij