[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skoda poleca: Koncertowa jesień

Obyczajowa skandalistka i niepowtarzalna wokalistka, Sinead O'Connor, znów dla nas zagra. Tej jesieni wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej. Z kolei kilka dni później pierwszy raz w Polsce wystąpi długo oczekiwana kanadyjska grupa Nickelback. Jeśli dodać do tego występ Placebo, to można powiedzieć, że dobrej muzyki na żywo w najbliższych tygodniach nie zabraknie.

fot. Skoda
Sinead zaskakuje... muzyką

Ciekawe, jak długo będziemy jej wypominać kontrowersyjną obyczajowość - szybkie małżeństwa, związki z kobietami, zmiany wizerunku i to podarte zdjęcie papieża. Sinead O'Connor od momentu, gdy nieprawdopodobną barwą głosu zaśpiewała "Nothing compares to you", wzbudzała nieustanne zainteresowanie tak śpiewem i tworzoną muzyką, jak i życiem prywatnym. Hit lat  90. przez wiele miesięcy nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów w kilkunastu krajach na świecie, podobnie jak jej płyty - przez lata sprzedawały się fantastycznie.

REKLAMA

Irlandzka wokalistka po tych wielkich hitach eksperymentowała m.in. z irlandzkim folkiem czy nurtem roots reggae. Pracowała z samymi wielkimi światowej sceny, by przypomnieć jej współpracę z Rogerem Watersem z Pink Floyd czy Peterem Gabrielem. Wokalistka gra i śpiewa (wprawdzie z małymi przerwami) od ćwierćwiecza.

27 października wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej. Jej fani mówią, że Sinead jest właśnie w swojej najlepszej formie, doceniając jej nowe utwory i występy na żywo, choćby ostatni w czasie festiwalu w Glastonbury.

Nickelback pierwszy raz w Polsce

Na ten koncert kanadyjskiej grupy 2 listopada czekają nie tylko polscy fani, ale także ci, których muzycy nie do końca przekonują. Nadarza się okazja, żeby zespół zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć na żywo. Niektórzy znają ich możliwości z koncertów w czasie ubiegłorocznej trasy po Europie, większość jednak z zapisów na krążkach i nagrań studyjnych.

Grupa powstała w 1995 roku w Kanadzie. Założył ją obecny wokalista i kompozytor Chad Kroeger oraz jego przyrodni brat, basista Mike Kroeger. Skoro już jesteśmy w rodzinie, to trzeba dodać, że na początku perkusistą zespołu był kuzyn braci - Brandon Kroeger. Zespół zasłynął takimi hitami, jak: "Photograph", "How You Remind Me" czy w końcu piosenką "Hero", wielkim hitem, który skomponowany został specjalnie do fi lmu "Spiderman".

Trasa, na której znalazł się warszawski koncert, zatytułowana jest "Th e Hits Tour 2013".

Placebo

12 listopada Polska będzie pierwszym przystankiem na trasie tej formacji, która promuje najnowszy album grupy "Loud Like Love". Placebo istnieje od niemal 20 lat. W tym czasie grupa sprzedała około 12 milionów płyt na całym świecie. A wszystko zaczęło się od spotkania z wielkim Davidem Bowie, który tak zachwycił się ich muzyką, że zabrał ze sobą w trasę i pozwolił grać jako support, choć muzycy nie wydali żadnej płyty.

Informacji o koncertach tej jesieni i biletach można szukać na www.efest.pl.

Wiesz, co dobre

A jeśli do tej pory nie wiedziałeś, to teraz się przekonasz.

fot. Skoda

Andrzej Sapkowski: Lux Perpetua (audiobook). To największa produkcja audiobookowa w Europie, w której (w 3 częściach) wystąpiły setki aktorów, a muzykę stworzył Adam Skorupa, który był również autorem dźwięku do gry "Wiedźmin".

fot. Skoda

Waldemar Łysiak: Życie erotyczne księcia Józefa (książka). To miks historyczno-obyczajowy, gdzie patriotyzm miesza się z historiami seksualnymi. Poznajemy bohatera narodowego jako ówczesnego playboya, który nie mógł żyć bez kobiet, a i te nie potrafi ły mu się oprzeć.

fot. Skoda

Joe Cocker: "Fire It Up" (płyta). Trudno uwierzyć w to, że muzyk w przyszłym roku skończy 70 lat. Właśnie wydaje 23. album w swojej karierze muzycznej. Znajdziemy tu w sumie 11 utworów o różnych brzmieniach: soulowych, balladowych, ale i mocno rockowych, energetycznych.

 

Škoda "Wiesz, co dobre!"

Program "Wiesz, co dobre!" stworzyliśmy  z myślą o ludziach z pasją. Wspieramy i rekomendujemy w nim najbardziej interesujące projekty artystyczne, podpowiadamy miejsca, które warto zobaczyć, i wskazujemy najciekawsze wydarzenia ze świata rozrywki. Łączymy twórców i pasjonatów, znawców i amatorów: wszystkich tych, którzy wiedzą, co dobre.

www.wieszcodobre.pl

S

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij