Škoda Auto Muzyka: wybierz muzykę na drogę!

Muzyka podczas jazdy samochodem to dla wielu kierowców nieodłączny kompan podróży. Dlatego Škoda do końca października czeka na zgłoszenia utalentowanych artystów, których autorskie utwory, bądź covery z prawem publicznego prezentowania, umilą pokonywanie trasy.
Skoda

Ponad 116 000 oddanych głosów, 515 zespołów i prawie 900 utworów! Konkurs Škoda Auto Muzyka, w którym koncern samochodowy z Czech szuka najlepszych piosenek do jazdy samochodem, trwa już ponad miesiąc. Głosowanie internetowe na najlepsze samochodowe utwory potrwa łącznie dziewięć tygodni, do 31 października. Głosować można na stronie www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka po zalogowaniu za pośrednictwem Facebooka; na każdy utwór można oddać jeden głos dziennie w czasie trwania konkursu.

REKLAMA

Po jego zakończeniu sto najwyżej notowanych kawałków przejdzie do finału konkursu i zostanie ocenionych przez złożone z profesjonalnych muzyków i dziennikarzy muzycznych jury - zasiądą w nim Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski. Nagrodą główną dla wyróżnionych wykonawców będzie udział w koncercie w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Dodatkowo, jeden wykonawca z nagrodzonej dziesiątki otrzyma nagrodę publiczności przyznaną przez internautów - nagranie profesjonalnego teledysku.

"Czekamy na muzykę, która poruszy jurorów i internautów. Szukamy utworów przekazujących emocje, tworzonych z pasją, dzięki którym krajobraz obserwowany zza szyby samochodu stanie się fascynującym teledyskiem. Nieważne czy to: jazz, rock, funk, reggae, czy rap. Ważne, by muzyka urzekła kierowców i zyskała uznanie naszych jurorów" - komentuje Michał Cabaj, specjalista ds. projektów marketingowych i PR, odpowiedzialny za projekt Škoda Auto Muzyka w ramach programu "Škoda. Wiesz co dobre!". 

Ponadto, na stronie konkursu Internauci mają możliwość napisania zapowiedzi dla wybranych przez siebie utworów. Dzięki temu, otrzymują oni okazję wygrania biletów na dowolnie wybrany koncert w Europie. Škoda zapewni wstęp oraz transport dla autora najciekawszej zapowiedzi i trójki jego przyjaciół.

Ponadto co tydzień na autorów trzech najlepiej ocenionych utworów czeka tytuł "Zespołu Tygodnia" oraz możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności. Na stronie konkursowej można obejrzeć już pierwzze wywiady, m.in. z zespołem Odnowa, grupą SteelFire i Olgą Matuszewską.

Więcej informacji, formularz głosowania i regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka.

S

REKLAMA