[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Skoczył ze spadochronem 48 razy, by pomóc potrzebującym

21 czerwca 2017 roku Tomasz Kozłowski dokonał niesamowitego wyczynu. Ponad 48 razy w ciągu 1 dnia skoczył ze spadochronem, jednocześnie 48 razy pomagając potrzebującym. 

Nie jest to pierwsze spadochronowe wyzwanie, jakiego podjął się Tomasz Kozłowski. W 2014 roku, razem z dwoma innymi skoczkami skoczył z balonu na ogrzane powietrze z wysokości prawie 11 000 metrów, ustanawiając rekord Europy.

Przygotowania do Projektu 4F48 rozpoczął już kilka miesięcy temu. Po wielu ciężkich treningach, 21 czerwca, o godz. 6:00 wsiadł do samolotu na strefie spadochronowej SkyCamp, by wykonać swój pierwszy tego dnia skok. O godz. 12:00 miał ich już na koncie 27, a do końca dnia wykonał 50, o dwa więcej niż planował. Tym samym ustanowił nowy rekord Polski w liczbie wykonanych w ciągu dnia skoków, który dotychczas wynosił 25.

REKLAMA

Wydarzenie, choć trudne ze względów kondycyjnych, jak i logistycznych, nie było tylko sportowym wyzwaniem. Pan Tomasz każdy ze skoków zadedykował konkretnej potrzebującej osobie lub instytucji. Były wśród nich osoby chore, potrzebujące pieniędzy na kosztowne leczenie, osoby niepełnosprawne, zbierające środki na wózek inwalidzki czy rehabilitację, była również Fundacja Onkologiczna Alivia, która pomaga chorym na raka ponieść niezbędne wydatki związane z chorobą. W akcję zaangażował się portal polakpomaga.pl, za pośrednictwem którego jeszcze do 5 lipca możecie przekazywać darowizny na wybrany cel.

Tomasz Kozłowski sam wsparł jeden z celów, przekazując z własnych oszczędności 10 000 zł na dom dziecka w jego rodzinnym mieście, a dzięki innym darczyńcom i firmom, udało się już zebrać ponad 180 000 zł! Sponsorem skoków jest firma 4F, a całość zebranych środków zostanie przekazana potrzebującym.

Ty też możesz pomóc!

Wejdź na http://4f48.pl/ i dowiedz się więcej o tej wyjątkowej akcji.

Wspomóż chorych na raka, dokonując wpłaty na stronie: https://polakpomaga.pl/kampania/skok-15

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij