[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.2

Skechers – wyzwanie na wiosnę!

Skechers motywuje do działania! Kultowa amerykańska marka powraca z linią butów idealną na pierwsze wiosenne treningi. Jesteś gotowy?

buty sportowe Skechers fot. Materiały prasowe

Poprawa kondycji czy wyrzeźbienie ciała – powodów, dla których warto rozpocząć regularne treningi, jest wiele. Aby osiągnąć wyznaczony cel, nie potrzebujesz skomplikowanych ćwiczeń czy sprzętu - czasami najprostsze aktywności są najskuteczniejszą drogą do zdobycia sylwetki marzeń. Kluczem do sukcesu może okazać się... odpowiednio dobrane obuwie!

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

Sportowa linia butów Skechers to innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zapewniają przepuszczalność powietrza, stabilizację stopy i odpowiednią amortyzację. Piankowa wkładka Skechers Memory Foam dostosowuje się do stopy gwarantując pełen komfort noszenia. Buty z linii Skechers Sport pomogą skupić się na doskonaleniu techniki, dzięki czemu ćwiczenia będą czystą przyjemnością bez ryzyka kontuzji.

fot. Materiały prasowe 

fot. Materiały prasowe 

fot. Materiały prasowe  

Idealne buty dla aktywnego mężczyzny znajdziesz w kolekcji Skechers Sport!

Dołącz do nas na www.facebook.com/SkechersPoland i rozpocznij trening z marką Skechers.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij