[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers Originals – Niezawodna klasyka

Historia Skechers zaczęła się w małym domku na plaży w Kalifornii. Tam powstała pierwsza para sznurowanych butów, które stały się symbolem ery grunge. 

Skechers fot. Materiały prasowe

Skechers czerpie inspiracje z przeszłości, a wygodne buty tej marki wybierają miliony. Retro styl biegowych butów Skechers Originals, znany jest z klasycznego designu. Buty sprawdzą się nie tylko podczas uprawiania sportu, lecz będą również świetnym uzupełnieniem codziennej stylizacji.

Wykonane z połączenia miękkiego zamszu z perforowaną tkaniną, gwarantująca pełną przepuszczalność, buty doskonale odnajdują się przy miejskich, codziennych stylizacjach. Inspirowane wielkomiejskim stylem pasują zarówno do sportowych dresów, jak i do jeansów.

Wygodę zapewni zastosowana w butach wkładka Air-Cooled Memory Foam, która sprawi, że każdy postawiony krok, będzie stanowił niezwykłą przyjemność. Dzięki podeszwie, która absorbuje i niweluje poczucie wszelkich wstrząsów, buty świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.

Wszystkie produkty znajdziecie w sklepie: https://superbuty.sklep.pl/

I Instagramie: https://www.instagram.com/skechers_poland/

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij