Siła i forma z myfitweb.com. To jest proste!

Z serwisem myfitweb.com możesz walczyć o swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie. Dobrze dobrana dieta i wysiłek fizyczny sprawią, że nigdy nie zabraknie Ci energii. 

myfitweb.com Materiały prasowe

Regularne treningi są bardzo ważne. Na stronie myfitweb.com skorzystasz z bazy ćwiczeń i generatora treningów. Pod ręką dostępne jest kompendium wiedzy, dzięki któremu skontrolujesz swoje poczynania sportowe. Artykuły, porady, opinie trenerów pozwolą ci wytrwać w postanowieniu.

REKLAMA

myfitweb.comMateriały prasowe

Trening to nie wszystko, dieta jest tak samo ważna. Dzienniczek dietetyczny dostępny na myfitweb.com dla każdego pozwoli zadbać o zbilansowaną dietę. Zaplanujesz swoje posiłki, kalorie i na bieżąco będziesz sprawdzać, jak wygląda ich dzienne spożycie.

To wyjątkowo wygodne narzędzie będzie kontrolować plan żywieniowy za ciebie. System wygeneruje cotygodniowe i comiesięczne raporty, dzięki którym będziesz mógł przyglądać się swoim nawykom. Szybko wyeliminujesz, to co dla ciebie nie jest korzystne. Wygodne, prawda?  

myfitweb.comMateriały prasowe
 

Dla tych, którzy lubią wyzwania serwis myfitweb.com przygotował coś specjalnego. Do treningu i rywalizacji można zaprosić znajomych. Kumpla z pracy, brata a nawet narzeczoną. Taki pojedynek to też niezła zabawa. Wyznacz sobie cele i wygrywaj rankingi. Okaże się kto ma lepsze wyniki! Bo sportowa rywalizacja jest najbardziej zdrowa. A wzajemna motywacja daje niesamowite efekty. My trzymamy kciuki za Ciebie.

myfitweb.comMateriały prasowe
 

Diety i treningi, to jedno, a aktywni ludzie, których poznasz za pośrednictwem serwisu, to drugie. Myfitweb.com to także społeczność. Każdy ma tu swój cel i marzenia. Podziel się z nimi, wymień radami. W tym miejscu poznasz ludzi, którzy mają bzika na punkcie sportu

myfitweb.comMateriały prasowe
  

Dzięki serwisowi twoje plany dietetyczne i treningowe mogą ujrzeć światło dzienne. Udostępnij je swoim znajomym, a być może im też pozwolą odnieść sukces. A kiedy będziesz już gotowy musisz zaprezentować swoją metamorfozę. Pokaż nam swoją rzeźbę, zrób zdjęcie i dodaj je do myfitweb.com

Czekamy na ciebie. Zarejestruj się na myfitweb.com i walcz o wymarzoną sylwetkę!

myfitweb.comMateriały prasowe
 

Źródła: materiały prasowe myfitweb.com

REKLAMA