Shokz OpenRun Pro

OpenRun Pro to najbardziej wyrafinowane słuchawki sportowe z przewodnictwem kostnym, które na nowo definiują słuchanie z odsłoniętymi uszami. Zaprojektowane specjalnie do sportu, posiadają względem poprzedników szereg technologicznych innowacji.

Shokz OpenRun Pro fot. materiały prasowe

Nowy flagowy model Shokz jest wyposażony w najnowszą technologię przewodnictwa kostnego 9. generacji z dwoma dodatkowymi wzmacniaczami basów. Dzięki technologii TurboPitch™ generują najlepszą jakość dźwięku w słuchawkach z przewodnictwem kostnym.

W przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek nausznych technologia przewodnictwa kostnego generuje mini-wibracje, które przechodzą przez kości policzkowe użytkownika z przetworników umieszczonych przed uszami. Wibracje docierają bezpośrednio do uszu wewnętrznych omijając bębenki uszne. Hałas otoczenia, taki jak ruch uliczny jest słyszalny jak dotąd, jednocześnie pozwalając użytkownikowi cieszyć się muzyką i wygodnie prowadzić rozmowy podczas uprawiania sportu. 

Bateria zapewnia do 10 dni czuwania i 10-godzinną żywotność. Szybkie 5-minutowe ładowanie wydłuża o 1,5 godziny czas użytkowania. Dzięki lekkiej, 29-gramowej ergonomicznej konstrukcji OpenRun Pro pozostają na swoim miejscu nawet podczas intensywnych treningów. Elastyczny tytanowy pałąk dopasowuje się do każdego kształtu i rozmiaru głowy, zapewniając wygodne i niezawodne dopasowanie. Klasa wodoodporności IP55 chroni słuchawki przed potem, zachlapaniem i kroplami deszczu.

Bluetooth 5.1 gwarantuje stabilną łączność, a mikrofony z redukcją szumów zapewniają doskonałą jakość rozmów.

  • Cena podczas Black Week: 799zł
  • www.shokz.pl
Zobacz również: