REKLAMA

Seamaster Diver 300M z ceramiki i tytanu

Ostatnia reinterpretacja legendarnej kolekcji OMEGI Seamaster Diver 300M wprowadziła w niej wiele charakterystycznych dla marki nowoczesnych technologii i materiałów. W 2019 roku ewolucja trwa nadal.

Firma prezentuje śmiały, nowy model wykonany z czarnej ceramiki i tytanu. Ta efektowna kombinacja gwarantuje nie tylko dobry wygląd, ale także wysoką wytrzymałość zegarka, który z pewnością stanie się popularnym wyborem w linii Seamaster. Model w rozmiarze 43,5 mm wyróżnia się kopertą z ceramiki o polerowanych i szczotkowanych powierzchniach oraz tytanowym deklem. Z tytanu 5 stopnia wykonano także podstawę bezelu, który wieńczy czarna ceramika ze skalą nurkową wypełnioną białą emalią.

Na tarczy z czarnej, szczotkowanej ceramiki OMEGA laserowo wygrawerowała słynny falisty wzór Diver 300M. W przeciwieństwie do podstawowej kolekcji zegarków, tu fale są wypukłe i tworzą unikalny efekt. Wskazówki i indeksy mają tytanowy odcień dzięki technologii PVD. Wypełnia je biała substancja Super-LumiNova.

REKLAMA

Gdy obrócimy zegarek na drugą stronę naszym oczom ukaże się tytanowy dekiel o falistych krawędziach. OMEGA wyposażyła go w system NAIAD LOCK, który gwarantuje, że pokrywa zawsze układa się w idealnej pozycji. Przez szafirowe szkło zatopione w deklu można podglądać pracę kalibru OMEGA Master Chronometer 8806, testowanego i certyfikowanego według wytycznych METAS. To najwyższy standard precyzji, wydajności i odporności na oddziaływanie magnetyczne na rynku.

Nowy model jest dostępny na zintegrowanym pasku gumowym z klasyczną sprzączką z czarnej ceramiki.

materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA