REKLAMA

Samsung Neo QLED w Polsce, czyli MiniLED w natarciu

Telewizory MiniLED, takie jak Samsung Neo QLED, i ich popularyzacja to bez wątpienia jeden z technologicznych trendów na 2021 rok.

Samsung Neo QLED Samsung

Wysoka jasność, odwzorowanie kolorów i szczegółów oraz doskonała czerń to znaki rozpoznawcze nowej linii. Premierową serię Neo QLED wyróżnia idealny balans pomiędzy jakością obrazu i dźwięku. Neo QLED łączy też najnowszą technologię z wyjątkowo smukłym designem oraz funkcjonalnością, która sprawia, że telewizor spełni wymagania różnych odbiorców. Już teraz wybrane modele Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 dostępne są w sprzedaży.

Telewizory Neo QLED wyróżniają się także wielozadaniowością, której tak bardzo potrzebują współcześni użytkownicy. Przykładowo, funkcja PC on TV umożliwi podłączenie komputera do telewizora, czyniąc z największego domowego ekranu narzędzie pracy. Z kolei aplikacja Google Duo pozwoli na prowadzenie wideorozmów na ekranie nawet z 32 osobami – to sprawdzi się równie dobrze podczas wirtualnej konferencji, jak i rodzinnego spotkania w bezpiecznych warunkach. Nie zabrakło także specjalnych udogodnień dla graczy, takich jak nowy Panel Gracza, który umożliwi m.in. zmianę proporcji ekranu czy dostęp do funkcji Free Sync Premium Pro.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA