Telewizory Excellence Line dla najbardziej wymagających widzów

Excellence Line to współczesny synonim luksusu. To ekskluzywne, specjalnie wyselekcjonowane telewizory, które oczarują widzów imponującym realizmem obrazu i przestrzennym dźwiękiem. Zapraszają do odkrywania filmowego świata na nowych zasadach. Jako najlepsze telewizory Samsung łączą intensywność doznań, przyjemność z obcowania z najnowszymi technologiami i minimalistycznym designem.

Samsung fot. materiały prasowe

Excellence Line obejmuje telewizory klasy premium dla najbardziej wymagających widzów. Ekrany te wyróżniają się topowymi rozwiązaniami w obszarach, takich jak technologia i realizm obrazu, design, dźwięk oraz funkcje Smart. W tym roku linia obejmuje trzy modele QN900B, QN800B oraz QN700B.

Magię kina została tutaj osiągnięta poprzez połączenie dużego ekranu oraz świetnej jakości obrazu z doskonałym dźwiękiem przestrzennym. Widzowie otrzymują zaawansowaną technologię wyświetlania, która pozwala oddać niuanse i szczegóły obrazu. Za sprawą najnowszych rozwiązań precyzyjnie podświetlony ekran wypełni się nasyconymi, niezwykle realistycznymi kolorami, a granica między wyświetlanym obrazem, a rzeczywistością niemal się zaciera.

Ponadto obraz i wrażenia, jakich dostarcza Excellence Line, są nieograniczone i pozbawione rozpraszaczy. Nie bez powodu mówimy tu o Absolutnie Bezgranicznym Designie. Oznacza to, że mamy do czynienia z ekranami dopracowanymi w każdym calu, a ich cechą charakterystyczną są niedostrzegalne krawędzie i elegancka cienka ramka. Ten konstrukcyjny minimalizm pozwala wejść do filmowego świata jeszcze pełniej.