Samarité Supreme Cleanser – prawdziwie męska pielęgnacja twarzy

To już nie te czasy, kiedy mężczyźni używali tylko pasty do zębów i wody kolońskiej. Współczesny świat stawia przed nami nowe wyzwania i jednym z nich jest odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy, czyli wizytówki każdego faceta. 

Samarité Supreme Cleanser Samarité Supreme Cleanser

Oczyszczające zaklęcie dla skóry!

Oczyszczanie skóry to tylko pozornie niewinny krok. Tymczasem to właśnie ten 1 moment może zaważyć na rezultatach całej pielęgnacji! Dlatego tak ważne jest wybranie produktu o harmonijnej kompozycji, którego skuteczność będzie szła w parze z delikatnością, a komfort aplikacji z obiecanymi efektami. Taki jest Prebiotyczny żel do mycia Samarité Supreme Cleanser.

Tak skuteczny, że nadzwyczajny?

Oczywiście! Prebiotyczny żel Samarité Supreme Cleanser starannie pozbawia skórę wszelkich zanieczyszczeń i nadmiaru sebum bez śladu podrażnień, łzawienia i uczucia ściągnięcia. Żel rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej nadwrażliwej, przesuszonej i problematycznej. Już zaledwie jedna doza pompki wystarcza, by oczyścić skórę twarzy i oczu, a kilka by umyć całe ciało. 25 naturalnych ekstraktów, 92% składników pochodzenia naturalnego, 0 kontrowersyjnych dodatków i nawet 350 użyć przy pojemności 300 ml!

Tak doskonały, że wszechstronny?

Tak! Żel nie tylko oczyści skórę, ale sprawdzi się w roli szamponu do włosów czy preparatu do higieny miejsc intymnych. Jest również znakomity do mycia zarostu, golenia twarzy i ciała, a także niweluje nieprzyjemne zapachy partii narażonych na potliwość (idealny dla sportowców!). Ponadto rekomendowany jest przy egzemie, alergiach czy łuszczycy oraz zalecany do mycia skóry zmagającej się ze świądem, podrażnieniami lub oparzeniami. Odnajdzie się nawet w roli produktu do ręcznego prania tkanin i bielizny.