SWATCH prezentuje kolekcję Big Bold Chrono

Najnowsza kolekcja to absolutny must-have, która wyróżnia się połączeniem funkcji chronografu ze znaną kopertą BIG BOLD​​. Swatch z przyjemnością prezentuje modele BIG BOLD CHRONO z funkcją stopera. Oto nastał czas zabawy koncepcją czasu. W zależności od swoich potrzeb możesz zatrzymać jego upływ lub po prostu zacząć odliczanie od nowa. W końcu to Ty decydujesz o swoim czasie…

Swatch Swatch

Nowa kolekcja Swatch pozwala śnić na jawie. Zastanawiasz się czasami, jak by wyglądało Twoje życie, gdyby można było zatrzymać czas, choć na chwilę, i potem wznowić jego upływ? A może po prostu wykasować ostatnie 30 sekund?

Zamknij oczy i oddaj się marzeniom. Swatch nawiązuje do świata, w którym wyobraźnia nie zna granic i gdzie można po raz trzeci podejść do skoku wzwyż lub zmienić odpowiedź w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, cofając czas.  To także świat, który pozwala podziwiać wstrzymany zachód słońca, ponownie przeżyć różne wydarzenia lub po prostu delektować się pięknym momentem chwilę dłużej dzięki opcji pauzy. Nic tylko pomarzyć...

Wszystkie cztery modele, CHECKPOINT BLACK, YELLOW, RED i BLUE, mają kopertę o imponującej średnicy 47 mm, która w imponujący sposób ozdobi każdy nadgarstek. Kontrastowe kolory podkreślają wyrazisty charakter zegarków BIG BOLD CHRONO, stanowiących idealny wybór dla odważnych użytkowników. Wskazówki z powłoką fluoroscencyjną SuperLuminova na wszystkich trzech dodatkowych pierścieniach gwarantują pomiar czasu w każdej sytuacji. Nie trać czasu, wykorzystaj chwilę!

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA