SWATCH prezentuje kolekcję Big Bold Chrono

Najnowsza kolekcja to absolutny must-have, która wyróżnia się połączeniem funkcji chronografu ze znaną kopertą BIG BOLD​​. Swatch z przyjemnością prezentuje modele BIG BOLD CHRONO z funkcją stopera. Oto nastał czas zabawy koncepcją czasu. W zależności od swoich potrzeb możesz zatrzymać jego upływ lub po prostu zacząć odliczanie od nowa. W końcu to Ty decydujesz o swoim czasie…

Swatch Swatch
Nowa kolekcja Swatch pozwala śnić na jawie. Zastanawiasz się czasami, jak by wyglądało Twoje życie, gdyby można było zatrzymać czas, choć na chwilę, i potem wznowić jego upływ? A może po prostu wykasować ostatnie 30 sekund?

REKLAMA

Zamknij oczy i oddaj się marzeniom. Swatch nawiązuje do świata, w którym wyobraźnia nie zna granic i gdzie można po raz trzeci podejść do skoku wzwyż lub zmienić odpowiedź w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, cofając czas.  To także świat, który pozwala podziwiać wstrzymany zachód słońca, ponownie przeżyć różne wydarzenia lub po prostu delektować się pięknym momentem chwilę dłużej dzięki opcji pauzy. Nic tylko pomarzyć...

Wszystkie cztery modele, CHECKPOINT BLACK, YELLOW, RED i BLUE, mają kopertę o imponującej średnicy 47 mm, która w imponujący sposób ozdobi każdy nadgarstek. Kontrastowe kolory podkreślają wyrazisty charakter zegarków BIG BOLD CHRONO, stanowiących idealny wybór dla odważnych użytkowników. Wskazówki z powłoką fluoroscencyjną SuperLuminova na wszystkich trzech dodatkowych pierścieniach gwarantują pomiar czasu w każdej sytuacji. Nie trać czasu, wykorzystaj chwilę!

Zobacz również:
Obciąłeś w swoim menu węgle i czekasz, aż brzuszek sam się zrzuci? Pomóż mu wybrać się w ostatnią podróż, stosując nasz trening kompatybilny z dietami low carb.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA