Ruszyła Letnia Liga GO4X

Co tydzień do wygrania 10 000 zł, w sumie do podziału wśród najlepszych - aż 200 000 zł. Takie nagrody czekają na inwestorów w Letniej Lidze GO4X. To pierwsza tak gra inwestycyjna online w Polsce. Zabawie patronuje magazyn Men's  Health.

W poniedziałek, 24 czerwca, wystartowałą Letnia Liga GO4X, czyli zorganizowana po raz pierwszy w Polsce gra dla początkujących inwestorów. Uczestnicy zabawy przez 10 kolejnych tygodni rywalizują, ucząc się, zbierając punkty i pomnażając swoje środki na rynku walutowym Forex.

REKLAMA

Gra odbywa się w dwóch ligach, a najwyżej sklasyfikowani podzielą miedzy siebie pulę nagród o wartości ponad 200 000 złotych! Po każdej edycji tygodniowej na najlepszych inwestorów czeka nagroda w wysokości 10 000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy założyć rachunek i zainwestować minimum 100 (II Liga) lub 500 złotych (I Liga). Nawet tak niewielki kapitał pozwoli rzeczywiście poczuć emocje związane z inwestycjami na największym rynku finansowym świata.

Jak to działa?

Liga GO4X to gra inwestycyjna online, w której transakcje kupna i sprzedaży walut zawierać można przez aplikację GO4X dostępną w wersji instalowanej, przeglądarkowej i mobilnej. Punkty zdobywamy zarówno za udane inwestycje, jak i za zadania dodatkowe, takie jak quizy sprawdzające zdobytą wiedzę, zapraszanie znajomych na Facebooku i realizowanie ogłaszanych na stronie internetowej konkursu akcji specjalnych.

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej lidze co tydzień przyznawanych jest aż 20 nagród pieniężnych. Na zwycięzcę każdej z dziesięciu tygodniowych edycji I Ligi czeka nagroda główna w wysokości 10 000 zł - oznacza to więc, że najlepszy uczestnik I Ligi może do końca sierpnia zgarnąć aż 100 000 zł.

Więcej informacji o Letniej Lidze GO4X znajdziesz na stronie: liga.go4x.pl. Jednym z patronów medialnych zabawy jest magazyn Men's Health.

MH

REKLAMA