[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Ruszyła Letnia Liga GO4X

Co tydzień do wygrania 10 000 zł, w sumie do podziału wśród najlepszych - aż 200 000 zł. Takie nagrody czekają na inwestorów w Letniej Lidze GO4X. To pierwsza tak gra inwestycyjna online w Polsce. Zabawie patronuje magazyn Men's  Health.

W poniedziałek, 24 czerwca, wystartowałą Letnia Liga GO4X, czyli zorganizowana po raz pierwszy w Polsce gra dla początkujących inwestorów. Uczestnicy zabawy przez 10 kolejnych tygodni rywalizują, ucząc się, zbierając punkty i pomnażając swoje środki na rynku walutowym Forex.

Gra odbywa się w dwóch ligach, a najwyżej sklasyfikowani podzielą miedzy siebie pulę nagród o wartości ponad 200 000 złotych! Po każdej edycji tygodniowej na najlepszych inwestorów czeka nagroda w wysokości 10 000 zł.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy założyć rachunek i zainwestować minimum 100 (II Liga) lub 500 złotych (I Liga). Nawet tak niewielki kapitał pozwoli rzeczywiście poczuć emocje związane z inwestycjami na największym rynku finansowym świata.

Jak to działa?

Liga GO4X to gra inwestycyjna online, w której transakcje kupna i sprzedaży walut zawierać można przez aplikację GO4X dostępną w wersji instalowanej, przeglądarkowej i mobilnej. Punkty zdobywamy zarówno za udane inwestycje, jak i za zadania dodatkowe, takie jak quizy sprawdzające zdobytą wiedzę, zapraszanie znajomych na Facebooku i realizowanie ogłaszanych na stronie internetowej konkursu akcji specjalnych.

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej lidze co tydzień przyznawanych jest aż 20 nagród pieniężnych. Na zwycięzcę każdej z dziesięciu tygodniowych edycji I Ligi czeka nagroda główna w wysokości 10 000 zł - oznacza to więc, że najlepszy uczestnik I Ligi może do końca sierpnia zgarnąć aż 100 000 zł.

Więcej informacji o Letniej Lidze GO4X znajdziesz na stronie: liga.go4x.pl. Jednym z patronów medialnych zabawy jest magazyn Men's Health.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij