[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Rusza turniej golfowy Lotos Open

Grupa Lotos po raz pierwszy współorganizuje zawody golfowe o międzynarodowym charakterze. W dniach 1-2 września na polu Sand Valley Golf&CC odbędzie się turniej Lotos Open dla zawodowców i amatorów. Men's Health jest patronem medialnym imprezy.
fot. Lotos Open
W turnieju Lotos Open wystąpią najlepsi zawodnicy zarówno z Polski, jak i spoza kraju, między innymi Peter Bronson, Kuba Ossowski i Max Sałuda. Nie zabraknie także osobowości medialnych i wybitnych sportowców, którzy znani są ze swojej golfowej pasji - wśród zaproszonych na zawody gwiazd są między innymi Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Iwan i Krzysztof Materna.

REKLAMA

Wydarzenie będzie trwało dwa dni. Turniej rozgrywany będzie według zasad stroke play brutto (w osobnych kategoriach dla mężczyzn i kobiet) oraz stroke play netto w grupach handicapowych. Na sobotę zaplanowano Pro-Am, w trakcie którego amatorzy będą mieli szansę rywalizować wspólnie z zawodowcami. Z kolei w niedzielę profesjonaliści rozegrają finałową rundę, a amatorzy wezmą udział w turnieju drużynowym.

Obok zawodów Pro-Am, na zaproszonych gości czekać będzie wiele atrakcji, takich jak akademia golfa, w trakcie zorganizowane zostaną liczne konkursy, m.in. Closest to the Pin, Longest Drive, czy Hole In One, w którym główną nagrodą będzie nowy model samochodu KIA Ceed. Organizatorzy przewidzieli również bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym sobotni koncert Aloszy Awdiejewa.

Gwarantowana pula nagród przewyższa te, które były oferowane w innych tegorocznych turniejach zawodowych w Polsce. Łączna wartość nagród dla zawodowców wynosi 40 000 złotych. Amatorzy będą rywalizować o cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 25 000 złotych.

Turniej Lotos Open ma stać się prestiżowym, cyklicznym turniejem, o międzynarodowej randze, który na stałe wpisze się do kalendarza największych wydarzeń golfowych w Polsce a jednocześnie będzie znakomitą promocją golfa w Polsce.

Patronem medialnym turnieju są magazyny Men's Heath, K Mag, Essence, Prestiż, Golf&Roll oraz portale www.golf24.pl oraz www.premiumpoland.com.

Więcej szczegółów na stronie www.lotosopen.pl

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij