Rusza turniej golfowy Lotos Open

Grupa Lotos po raz pierwszy współorganizuje zawody golfowe o międzynarodowym charakterze. W dniach 1-2 września na polu Sand Valley Golf&CC odbędzie się turniej Lotos Open dla zawodowców i amatorów. Men's Health jest patronem medialnym imprezy.
Lotos Open
fot. Lotos Open

W turnieju Lotos Open wystąpią najlepsi zawodnicy zarówno z Polski, jak i spoza kraju, między innymi Peter Bronson, Kuba Ossowski i Max Sałuda. Nie zabraknie także osobowości medialnych i wybitnych sportowców, którzy znani są ze swojej golfowej pasji - wśród zaproszonych na zawody gwiazd są między innymi Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Iwan i Krzysztof Materna.

REKLAMA

Wydarzenie będzie trwało dwa dni. Turniej rozgrywany będzie według zasad stroke play brutto (w osobnych kategoriach dla mężczyzn i kobiet) oraz stroke play netto w grupach handicapowych. Na sobotę zaplanowano Pro-Am, w trakcie którego amatorzy będą mieli szansę rywalizować wspólnie z zawodowcami. Z kolei w niedzielę profesjonaliści rozegrają finałową rundę, a amatorzy wezmą udział w turnieju drużynowym.

Obok zawodów Pro-Am, na zaproszonych gości czekać będzie wiele atrakcji, takich jak akademia golfa, w trakcie zorganizowane zostaną liczne konkursy, m.in. Closest to the Pin, Longest Drive, czy Hole In One, w którym główną nagrodą będzie nowy model samochodu KIA Ceed. Organizatorzy przewidzieli również bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym sobotni koncert Aloszy Awdiejewa.

Gwarantowana pula nagród przewyższa te, które były oferowane w innych tegorocznych turniejach zawodowych w Polsce. Łączna wartość nagród dla zawodowców wynosi 40 000 złotych. Amatorzy będą rywalizować o cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 25 000 złotych.

Turniej Lotos Open ma stać się prestiżowym, cyklicznym turniejem, o międzynarodowej randze, który na stałe wpisze się do kalendarza największych wydarzeń golfowych w Polsce a jednocześnie będzie znakomitą promocją golfa w Polsce.

Patronem medialnym turnieju są magazyny Men's Heath, K Mag, Essence, Prestiż, Golf&Roll oraz portale www.golf24.pl oraz www.premiumpoland.com.

Więcej szczegółów na stronie www.lotosopen.pl

MH

REKLAMA