Rusza test nowych produktów Philips

Już wkrótce 14 Czytelników MH rozpocznie test nowych produktów do stylizacji męskiej Philips. Połowa z nich będzie mogła przekonać się o skuteczności działania golarki do ciała Philips Bodygroom Plus BG2036, pozostali sprawdzą, jak ze stylizacją brody i zarostu radzi sobie trymer Philips Styleshaver QS6140.

Philips
fot. Philips

Testerzy, którzy w ostatnich dniach zgłosili się do udziału w teście, mogli wskazać, które z urządzeń chcą wypróbować. Wybrani Czytelnicy MH otrzymają je już za kilka dni. Ich opinię na temat przekazanego w ich ręce sprzętu - najnowszych, innowacyjnych produktów do stylizacji męskiej Philips - poznamy już za kilka tygodni.

Golarka do ciała Philips Bodygroom Plus BG2036: jeszcze wygodniejsze rozwiązanie dla mężczyzn!

Hipoalergiczna folia i okrągłe końcówki nowej ostrzy golarki Philips Bodygroom Plus BG2036 zapobiegają podrażnieniom skóry, dzięki czemu golenie nawet najdelikatniejszych miejsc, takich jak pachy czy okolice intymne jest całkowicie bezpieczne i proste, a niechciane owłosienie znika w mgnieniu oka. Dzięki specjalnemu, długiemu uchwytowi samodzielnie pozbędziesz się go także z pleców, a wodoodporna konstrukcja umożliwia wygodne golenie ciała pod prysznicem.

Konstrukcja Bodygroom Plus zapewnia komfort wyboru odpowiedniego sposobu golenia bądź strzyżenia włosów. 3 nasadki grzebieniowe zapewniają różne ustawienia długości strzyżenia: 3, 5 i 7 mm. W zależności od potrzeb przytniesz owłosienie na klatce piersiowej, nogach, ramionach, pachwinach lub brzuchu.

Komfort wykonywania zabiegów podnosi pełna wodoodporność urządzenia, która pozwala bez obaw zabrać je ze sobą pod prysznic! Dzięki temu czyszczenie także staje się prostsze - wystarczy opłukać Bodygroom Plus pod bieżącą wodą. 1-godzinne ładowanie golarki pozwala na 50 minut pracy na zasilaniu akumulatorowym.

Niewielka podstawka ładująca nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu sprawdza się także w podróży. Wskaźnik ładowania sygnalizuje stan baterii - świeci na zielono, gdy bateria jest w pełni naładowana, oraz miga na pomarańczowo, gdy pozostały czas pracy wynosi 10 lub mniej minut.  

Trymer z funkcją golarki Philips Styleshaver QS6140: innowacyjny trymer do stylizacji brody i zarostu 3 w 1

Zgodnie z wynikami ostatnich badań, 38% mężczyzn nosi zarost lub brodę. Obecnie mężczyźni traktują swój zarost niczym garderobę pełną różnych ciekawych stylizacji i możliwości, z których każda może powiedzieć coś zupełnie nowego o swoim właścicielu. Dzięki jednemu tak dokładnemu i precyzyjnemu produktowi Philips Styleshaver pomaga osiągnąć wybrany efekt, o którym przy użyciu innych metod stylizacji można tylko pomarzyć. Teraz mężczyźni mogą pokazać wszystkie swoje oblicza i osiągnąć lepsze efekty przy użyciu mniejszej ilości sprzętu.

Podwójna nasadka trymera Philips Styleshaver pozwala stylizować oraz golić zarost i brodę. Aby użyć wybranej końcówki, wystarczy odwrócić urządzenie. Nasadka do stylizacji to najlepszy w swojej klasie trymer z 12 ustawieniami długości strzyżenia, które pomogą uzyskać idealny efekt - od kilkudniowego zarostu po wąsy, bródkę oraz brodę. Nasadka stylizująca Philips Styleshaver to również precyzyjny trymer na wąskiej nóżce, który zapewnia odpowiednią widoczność, dzięki czemu można dokładnie wystylizować trudno dostępne miejsca, takie jak okolice nosa.

Gdy trymer przestanie być potrzebny, wystarczy odwrócić urządzenie i użyć dokładnej golarki z systemem podwójnej folii, która wygodnie i precyzyjnie pozwoli ogolić kontury twarzy oraz szyję. Z jej pomocą można również stworzyć proste linie w każdej stylizacji, a środkowy trymer między foliami umożliwia ogolenie na gładko nawet trzydniowego zarostu.

Trymer Philips Styleshaver jest wodoodporny, co pozwala na jego łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. W zestawie znajduje się bateria litowo-jonowa, która działa do 50 minut, dzięki czemu ci, którzy lubią spędzać dużo czasu na goleniu lub po prostu przyglądać się sobie w lustrze, nie muszą się już spieszyć.

Zostań królem dżungli!

Bez względu na to, czy znalazłeś się w grupie 14 testerów produktów do stylizacji męskiej Philipsa, czy też nie, możesz przetestować różne typy zarostu i zapanować nad swoją dżunglą, korzystając z facebookowej aplikacji "King of The Jungle" - użytecznego narzędzia, które z jednej strony pozwoli Ci sprawdzić, jak zarost pasuje do Ciebie najlepiej, a z drugiej dostarczy mnóstwa śmiechu przy testowaniu najdziwniejszych nawet konfiguracji. Wypróbuj i zostań królem dżungli na własnych warunkach!

P

REKLAMA