[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Rusza największy cykl turniejów golfa w Polsce

Już tradycyjnie w maju na wrocławskim polu golfowym Toya G&CC wystartuje kolejna, ósma już edycja największego cyklu turniejów golfowych w Polsce - Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour. Men's Health jest patronem medialnym tegorocznej serii zawodów.
Deutsche Bank BMW Group Pro-Am Tour to najpopularniejsza i największa seria turniejów golfowych w Polsce. Zawody z tego cyklu, w których rywalizują wspólnie zawodowcy i amatorzy, odbywają się już od 8 lat w największych miastach naszego kraju. Cykl odbywa się przy ścisłej współpracy z PGA Polska oraz z Polskim Związkiem Golfa. Golfiści w trakcie kolejnych zawodów serii walczą o punkty w klasyfikacji generalnych cyklu w dwóch kategoriach: Pro i amatorów.

W turniejach cyklu Pro-Am Tour co roku biorą udział utalentowani zawodowcy i amatorzy z Polski i świata. W zeszłym sezonie w klasyfikacji generalnej serii w kategorii Pro (zawodowcy) zwyciężył Amerykanin Peter Bronson. Wśród amatorów natomiast najlepszy był Wojciech Świniarski. Już po raz kolejny punkty zdobyte przez amatorów podczas rywalizacji w turniejach wliczają się również do ogólnego Rankingu Polskiego Związku Golfa.

W sezonie 2011 w ramach zawodowo-amatorskiej serii, jedynej takiej w kraju, odbędzie się aż 6 turniejów - oprócz tradycyjnie Wrocławia (7-8 maja), Krakowa (11-12 czerwca), Wejherowa (2-3 lipca), Międzyzdrojów (30-31 lipca) oraz finałowej Warszawy (24-25 września), po raz pierwszy cykl zagości na nowo otwartym polu Kalinowe Pola GC koło Świebodzina (13-14 sierpnia).

REKLAMA

"Do grona sponsorów najpopularniejszego cyklu turniejów golfowych dołącza w tym sezonie marka BMW - mówi Alicja Strąpoć, dyrektor organizacyjny turniejów Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour. - To dla nas bardzo dobra wiadomość. Firma BMW od lat angażuje się w inicjatywy związane z golfem, wspierając jako sponsor tytularny najważniejsze na świecie turnieje zawodowe i amatorskie. Tym bardziej cieszymy się, że tak renomowany partner zechciał wesprzeć także i nasz cykl. Na dłużej zostają z nami także nasi dotychczasowi sponsorzy, jak Deutsche Bank, Stroer, Omega czy Titleist".

W tym sezonie organizatorzy turniejów, wzorem lat ubiegłych, stawiają przede wszystkich na sportowy wymiar wydarzenia. - To już standard, że w turniejach cyklu Pro-Am Tour co roku biorą udział utalentowani zawodowcy i amatorzy z Polski i świata. Nie inaczej będzie w tym roku - potwierdza Alicja Strąpoć. - Do udziału w zawodach zaprosiliśmy wielu utytułowanych zawodowców z całej Europy. Chcemy, by cały czas rósł poziom sportowy naszych turniejów.

Seria Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour to jednak nie tylko emocjonujące turnieje golfowe, ale również pełne atrakcji eventy. "W tym roku szykujemy dla naszych gości wiele niespodzianek. Oprócz Akademii Golfa, konkursów wizytówkowych czy jazd testowych najnowszymi modelami aut, które na stałe wpisały się w scenariusz turniejów Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour, planujemy kilka nowości.

Już teraz mogę zdradzić, że na naszych turniejach zjawi się liczna reprezentacja celebrytów i znanych sportowców, którzy wesprą nas w działaniach na rzecz najbardziej potrzebujących. Na finał cyklu planujemy natomiast koncert gwiazdy. Kto to będzie, jeszcze nie mogę ujawnić, gdyż ustalenia trwają, jednak z pewnością nasi goście będą w pełni usatysfakcjonowani" - mówi Alicja Strąpoć.

"Nowością będą również dodatkowe konkursy dla zawodników, wśród których znajdą się m.in. Skills Competition, Longest Drive czy Frisbee Golf, oraz tzw. Strefa Chillout z całą masą atrakcji dla pań" - dodaje.

Szczegółowe informacje na temat turniejów Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour znaleźć można na www.proamtour.pl

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij