Rusza Amatorska PlusLiga pod patronatem MH

Trwają zapisy do Amatorskiej PlusLigi, pierwszych w naszym kraju amatorskich rozgrywek siatkarskich na skalę ogólnopolską. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Wejherowie, Katowicach oraz Wrocławiu.
PLPS
Podczas rozgrywek uczestnicy APL będa mogli spotkać się i trenować pod okiem najlepszych zawodników profesjonalnej Plus Ligi (fot. PLPS)

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego rozgrywki te będą dla jego uczestników nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. Na każdym etapie APL zawodnicy-amatorzy będą mieli także możliwość spotkania się i trenowania pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce. 

REKLAMA

Zwycięska drużyna 1. edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany zostanie 9 lipca w katowickim Spodku przed meczem Polska - Niemcy w Lidze Światowej.

Sponsorem Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus, dzięki czemu udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym z 20 wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Ponadto wypełnione formularze można przesłać mailem na adres [email protected], faxem pod numer (22) 845 24 54 lub przesłać na adres: Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej, ul. Grażyny 13, 02-548 Warszawa (z dopiskiem na kopercie AMATORSKA). Uwaga! Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 17 maja!

Formularze zgłoszeniowe, regulamin, spis wyznaczonych punktów sprzedaży oraz pozostałe informacje na temat rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi pod adresem: plusliga.pl/amatorska.

"Men's Health", który wspiera projekty promujące aktywny tryb życia i uprawianie sportu, objął pierwszą edycję APL swoim patronatem.

MH

REKLAMA