[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Rusza Amatorska PlusLiga pod patronatem MH

Trwają zapisy do Amatorskiej PlusLigi, pierwszych w naszym kraju amatorskich rozgrywek siatkarskich na skalę ogólnopolską. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Wejherowie, Katowicach oraz Wrocławiu.
Podczas rozgrywek uczestnicy APL będa mogli spotkać się i trenować pod okiem najlepszych zawodników profesjonalnej Plus Ligi (fot. PLPS)
Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego rozgrywki te będą dla jego uczestników nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. Na każdym etapie APL zawodnicy-amatorzy będą mieli także możliwość spotkania się i trenowania pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce. 

Zwycięska drużyna 1. edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany zostanie 9 lipca w katowickim Spodku przed meczem Polska - Niemcy w Lidze Światowej.

Sponsorem Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus, dzięki czemu udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny.

REKLAMA

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym z 20 wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Ponadto wypełnione formularze można przesłać mailem na adres amatorska@plps.pl, faxem pod numer (22) 845 24 54 lub przesłać na adres: Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej, ul. Grażyny 13, 02-548 Warszawa (z dopiskiem na kopercie AMATORSKA). Uwaga! Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 17 maja!

Formularze zgłoszeniowe, regulamin, spis wyznaczonych punktów sprzedaży oraz pozostałe informacje na temat rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi pod adresem: plusliga.pl/amatorska.

"Men's Health", który wspiera projekty promujące aktywny tryb życia i uprawianie sportu, objął pierwszą edycję APL swoim patronatem.

MH

Komentarze

 (11)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij