RunningTour w eobuwie.pl

Asystent Sportowy to specjalna mata mająca na celu sprawdzenie tego jak biegamy, by wskazać nie tylko odpowiedni rozmiar, ale i dobór obuwia pod względem supinacji i pronacji. 

Esizeme Mat. prasowe

Jak to działa? Na podstawie zapisu z mapy nacisku Asystent rekomenduje obuwie dobrane pod kątem rozmiaru, supinacji i pronacji a także w zależności od technik biegania, warunków i nawierzchni. 
 
Zachęcamy do przetestowania narzędzia zarówno zapalonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem! W lokalizacjach czekają specjalne "running cornery", gdzie obsługa sklepu pomoże wykonać skan sportowy, a także doradzi w doborze obuwia. W strefach eksponujemy topowe modele butów runningowych od takich marek jak adidas, New Balance, HOKA, ASICS Corporation, Salomon, PUMA Group, Under Armour i wiele innych. 

REKLAMA

eobuwie.plMat. prasowe

Z maty sportowej można skorzystać w 9 sklepach: w Warszawie (Galeria Młociny i Galeria Arkadia), Zielonej Górze (Focus Mall), Łodzi (Manufaktura), Poznaniu (Galeria Posnania), Wrocławiu (Wroclavia), Gdańsku (Forum Gdańsk), Katowicach (Silesia City Center) i Krakowie (Bonarka City Center). Akcja potrwa do 30 kwietnia! 

REKLAMA