Runmageddon Rekrut już 19 lipca!

Niespełna trzy tygodnie zostały do Runmageddonu Rekrut, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 lipca. Organizatorzy zapewniają, że znowu będzie piekło, ale chętnych na jego przeżycie nie brakuje. Na liście startowej jest już ponad 1200 osób! 

Runmageddon Rekrut już 19 lipca!
"Runmageddon Rekrut to nieco zmodyfikowana wersja klasycznego Runmageddonu, który odbył się w kwietniu tego roku – mówi Jaro Bieniecki, pomysłodawca i dyrektor imprezy – W stosunku do kwietniowej wersji skróciliśmy trasę do 6 km, natomiast jeszcze zagęściliśmy przeszkody: średnio co 200 m czeka na zawodników kolejna atrakcja zmuszająca do wysiłku lub ubrudzenia się. Nie zmienia się natomiast ekstremalny klimat imprezy, a także wymaganie współpracy między zawodnikami, gdyż części przeszkód nie będą w stanie pokonać samodzielnie".

REKLAMA

Zapisy do Runmageddonu Rekrut ruszyły w połowie kwietnia, a lista chętnych przekroczyła już barierę 1200 osób.

"Na szybkie tempo zapisów bez wątpienia mają wpływ pozytywne opinie uczestników pierwszego Runmageddonu. Widać, że dostali oni to, na co czekali – prawdziwie mordercze wyzwanie w centrum miasta. Celowo mówię o „wyzwaniu”, ponieważ Runmageddon to coś znacznie więcej niż bieg. To sposób na poznanie i przekroczenie granic swoich możliwości, niezależnie od poziomu wytrenowania i uprawianej dyscypliny. Dlatego startują u nas nie tylko biegacze, ale również miłośnicy crossfitu czy triathlonu a także ambitni, acz nietrenujący menedżerowie z korporacji" – dodaje Bieniecki.

Od 1 lipca opłata za udział w imprezie to 159 zł. W ramach pakietu startowego każdy uczestnik otrzyma koszulkę techniczną, worek Runmageddon, a na mecie bandanę Runmageddon Rekrut, piwo, izotonik i – co najważniejsze – satysfakcję z ukończenia podjętego wyzwania. 

Runmageddon Rekrut odbędzie się w dniach 19-20 lipca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku zaplanowane są jeszcze dwie kolejne edycje wydarzenia – Runmageddon Classic Sopot (6 września) oraz Runmageddon Hardcore w Warszawie (30 listopada).

Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.  

Więcej informacji na stronie www.runmageddon.pl oraz oficjalnym profilu facebookowym www.facebook.com/runamgeddon.

MH

Zobacz również:
Chcesz rzucić fajki? To łap za hantle. Badania potwierdziły, że ćwiczenia fizyczne mogą pomóc palaczom w końcu zerwać z nałogiem.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA