[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Runmageddon Rekrut już 19 lipca!

Niespełna trzy tygodnie zostały do Runmageddonu Rekrut, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 lipca. Organizatorzy zapewniają, że znowu będzie piekło, ale chętnych na jego przeżycie nie brakuje. Na liście startowej jest już ponad 1200 osób! 

Runmageddon Rekrut już 19 lipca!
"Runmageddon Rekrut to nieco zmodyfikowana wersja klasycznego Runmageddonu, który odbył się w kwietniu tego roku – mówi Jaro Bieniecki, pomysłodawca i dyrektor imprezy – W stosunku do kwietniowej wersji skróciliśmy trasę do 6 km, natomiast jeszcze zagęściliśmy przeszkody: średnio co 200 m czeka na zawodników kolejna atrakcja zmuszająca do wysiłku lub ubrudzenia się. Nie zmienia się natomiast ekstremalny klimat imprezy, a także wymaganie współpracy między zawodnikami, gdyż części przeszkód nie będą w stanie pokonać samodzielnie".

Zapisy do Runmageddonu Rekrut ruszyły w połowie kwietnia, a lista chętnych przekroczyła już barierę 1200 osób.

REKLAMA

"Na szybkie tempo zapisów bez wątpienia mają wpływ pozytywne opinie uczestników pierwszego Runmageddonu. Widać, że dostali oni to, na co czekali – prawdziwie mordercze wyzwanie w centrum miasta. Celowo mówię o „wyzwaniu”, ponieważ Runmageddon to coś znacznie więcej niż bieg. To sposób na poznanie i przekroczenie granic swoich możliwości, niezależnie od poziomu wytrenowania i uprawianej dyscypliny. Dlatego startują u nas nie tylko biegacze, ale również miłośnicy crossfitu czy triathlonu a także ambitni, acz nietrenujący menedżerowie z korporacji" – dodaje Bieniecki.

Od 1 lipca opłata za udział w imprezie to 159 zł. W ramach pakietu startowego każdy uczestnik otrzyma koszulkę techniczną, worek Runmageddon, a na mecie bandanę Runmageddon Rekrut, piwo, izotonik i – co najważniejsze – satysfakcję z ukończenia podjętego wyzwania. 

Runmageddon Rekrut odbędzie się w dniach 19-20 lipca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku zaplanowane są jeszcze dwie kolejne edycje wydarzenia – Runmageddon Classic Sopot (6 września) oraz Runmageddon Hardcore w Warszawie (30 listopada).

Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.  

Więcej informacji na stronie www.runmageddon.pl oraz oficjalnym profilu facebookowym www.facebook.com/runamgeddon.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij