[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Rozgrywki ligowe Amatorskiej PlusLigi

Od 12. czerwca do 4. lipca w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wejherowie oraz we Wrocławiu odbędą się rozgrywki ligowe Amatorskiej PlusLigi, pierwszych w Polsce ogólnopolskich rozgrywek w siatkówce halowej dla amatorów.

Podczas rozgrywek uczestnicy APL będa mogli spotkać się i trenować pod okiem najlepszych zawodników profesjonalnej Plus Ligi (fot. PLPS)

 

W eliminacjach wzięło udział w sumie 188 drużyn, poziom gry był bardzo wysoki, dlatego do następnego etapu przeszły zespoły, które okazały się najlepsze.

Z pięciu miast, w których odbywają się rozgrywki z eliminacji zakwalifikowało się po 6 drużyn, które przez kolejne cztery tygodnie spotkają się, aby wyłonić po jednej drużynie z każdego miasta, która weźmie udział w Wielkim Finale.

Drużyny spotkają się trzy razy, rozegrają ligę systemem „każdy z każdym" do trzech wygranych setów(do 25 punktów) i do 15 punktów tie break. W spotkaniach tych uczestnikom Amatorskiej PlusLgi będą towarzyszyć profesjonalni zawodnicy, którzy na co dzień grają w PlusLidze.

Więcej szczegółów dotyczących rozgrywek, terminarz oraz wyniki meczów znaleźć można na oficjalnej stronie ligi www.plusliga.pl/amatorska

MH

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij