Rowery i akcesoria na Black Friday w niższych cenach

Święto łowców okazji zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o Black Friday, który w tym roku wypada 26 listopada. CentrumRowerowe.pl przygotowało już teraz dla miłośników dwóch kółek szereg promocji. To dobry moment, aby zgarniać w obniżonej cenie rower, trenażer, części i akcesoria rowerowe, buty czy kaski. Promocje trwają w sklepie aż do 29 listopada.

CentrumRowerowe.pl fot. materiały prasowe

Na co warto zwrócić uwagę? Sprawdziliśmy!

Trenażer EYEN Fluid Sport

https://www.centrumrowerowe.pl/trenazer-eyen-fluid-sport-pd20928/?v_Id=134722

Kiedy jest zła pogoda, krótsze dni, a zimny klimat utrudniają jazdę na rowerze na zewnątrz, nadszedł czas, aby przenieść trening do środka. Dla tych, którzy mają już rower, który kochają, dobrym rozwiązaniem jest kupno trenażera, który pozwoli na skorzystanie z naszych dwóch kółek także w pomieszczeniach. Trenażer EYEN Fluid Sport to zaawansowany trenażer z oporem olejowym, którego największą zaletą jest wierność oddawania jazdy. Korzystając z tego trenażera czujemy, jakbyśmy jechali po asfalcie.

Cena na Black Friday: 589,99 zł

Koszulka kolarska ALE CYCLING Silver Cooling

https://www.centrumrowerowe.pl/koszulka-kolarska-ale-cycling-silver-cooling-pd24263/?v_Id=148584

Cena na Black Friday: 279 ,99 zł

Ta lekka, przewiewna koszulka, z bardzo dobrymi właściwościami antystatycznymi i antybakteryjnymi została uszyta z materiału z dodatkiem srebra, i wyróżnia się obcisłym, aerodynamicznym krojem, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała rowerzysty.

Pełna oferta Centrumrowerowe.pl na Black Friday tu:

https://www.centrumrowerowe.pl/okazje/black-friday/?utm_source=woman%27s+health&utm_medium=refferal&utm_campaign=black+friday

Zobacz również:
Możesz do końca roku dźwigać ciężary, ale Twoje ciało nie potrzebuje tego tak bardzo, jak myślisz. Trenuj mądrzej, nie ciężej, a efekty tego programu  z obciążeniem tylko własnego ciała zobaczysz jeszcze przed wakacjami.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA