[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Reebok staje się crossfit

Po wizycie w crossfitowym boksie nie będziesz miał ochoty na trening w standardowej siłowni. Ten rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy zawita wkrótce do Polski. Redaktor MH wypróbował go na sobie. Werdykt: to działa.
Crossfit, rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, wyciśnie z Ciebie siódme poty, ale w zamian da Ci szczupłą, wysportowaną sylwetkę. (fot. Reebok)
Podczas crossfitowego eventu Reeboka jego uczestnicy poznali najważniejsze założenia treningu crossfit. Zaczyna się standardowo: od rozgrzewki na ergometrze wioślarskim. Trening tego typu trwa krótko, bo około pół godziny, ale jest bardzo intensywny.

Wykorzystuje się do niego nie tylko sztangę, ale też piłki lekarskie, drążki, a zwłaszcza kettlebelle. Został stworzony, by pomóc Ci osiągnąć lepszą ogólną sprawność fizyczną i przygotować na różne wyzwania sportowe. Poprawi Twoją siłę, kondycję i wypali tkankę tłuszczową. Ulubionym ćwiczeniem trenujących crossfit są tzw. burpees. Jak to się robi? Zrób przysiad podparty, wyrzuć nogi do tyłu, zrób pompkę, przyciągnij nogi do klatki i wyskocz do góry.

REKLAMA

Każde ćwiczenie dostosowywane jest do wieku, doświadczenia i ogólnej kondycji osoby, która je wykonuje. Trening CrossFit może być wykonywany praktycznie wszędzie - w garażu, w domu, w parku, a nawet w szkole. Jednakże najczęściej służą do tego siłownie afiliowane przez CrossFit, zwane "boxami". Każdego dnia crossfitowcy wykonują inny WOD ("Workout of the Day") i umieszczają swoje wyniki na specjalnej tablicy na siłowni lub na platformie www, by śledzić swoje postępy.

Miłośnicy crossfit mogą skonfrontować swoją formę z innymi podczas CrossFit Games - zawodów, które mają na celu wyłonienie osoby o najlepszej sprawności fizycznej. W tym roku odbędzie się już szósta edycja zawodów CrossFit Games, przy czym Reebok po raz drugi będzie głównym sponsorem zawodów. Podobnie jak w 2011 roku, także tegoroczna edycja jest imprezą składającą się z kilku etapów. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku w eliminacjach uczestniczyło ponad 26 000 zawodników z całego świata. 

Crossfitowy event był również okazją do zaprezentowania nowego modelu buta - Reebok RealFlex Transition, który przy tego rodzaju treningu sprawdza się doskonale. Dzięki zastosowanej technologii buty Reebok RealFlex zapewniają ochronę, jaką dają tradycyjne buty sportowe, a jednocześnie wspomagają naturalny ruch stopy.

Umieszczone w podeszwie czujniki niezależnie dostosowują się do podłoża, zapewniając maksymalną elastyczność i większą swobodę ruchu. Buty RealFlex Transition to ultralekkie i przyciągające uwagę minimalistyczne modele zaprojektowane tak, by zapewnić stopom dodatkową ochronę boczną. Jednowarstwowa, pokryta siateczką cholewka zapewnia oddychalność i naturalny kontakt stopy z butem.

Już 23 kwietnia rusza w Polsce Drop Box Tour, podczas którego każdy będzie mógł wypróbować działanie crossfit na własnym ciele. Śledź nowości na reebok.com oraz na facebook.com/reebok

R

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij