REKLAMA

Reebok Fast Flexweave stworzone dla osiągów!

Elastyczne, wytrzymałe i przewiewne Reebok Fast Flexweave to buty zaprojektowane z myślą o szybkości. Nowy model biegowy marki Reebok wspiera i amortyzuje stopę zarówno podczas sprintu, jak i na kilkukilometrowym dystansie!

Reebok Fast Flexweave mat. prasowe Reebok
Reebok Fast Flexweave
Poczucie lekkości oraz komfortu przy dynamicznym biegu są kluczowe dla realizacji wymarzonych osiągów. Wszystkie te cechy łączą Reebok Fast Flexweave - nowoczesne i efektowne buty do biegania ze starannie zaprojektowaną amortyzacją oraz bezszwową, wygodną cholewką.

Zaawansowany model został wyposażony w opracowaną przez markę Reebok technologię Flexweave. Innowacyjne rozwiązanie łączy pasma włókien zespoleniami w kształcie ósemki, tworząc przewiewną i elastyczną konstrukcję. Dzięki temu bezszwowa cholewka buta jest komfortowo lekka, a jednocześnie trwała. Dodatkowo wyposażona jest w specjalnie wyprofilowane strefy dopasowuje się do stopy, zapewniając pełne wsparcie podczas biegu.

Podeszwa Reebok Fast Flexweave została wykonana z wykorzystaniem technologii mapowania nacisku. Solidna i wytrzymała część zewnętrzna chroni stopę przy uderzeniu w podłoże. Środkowa partia wykonana z pianki 3-D odwzorowuje kształt stopy, zapewniając precyzyjną amortyzację oraz lekkość w każdej fazie kroku.

Reebok Fast Flexweave charakteryzują:

  • przewiewna i elastyczna cholewka Flexweave z innowacyjnymi zespoleniami w kształcie ósemki,
  • lekka i sprężysta podeszwa środkowa z pianki 3-D,
  • niskoprofilowa konstrukcja zwiększająca swobodę ruchu oraz szybkość przetaczania stopy dla jeszcze większych osiągów.

Reebok Fast Flexweave sprawdzą się zarówno na średnich, jak i długich dystansach, a także podczas sprintów i treningów w zmiennym tempie. Dodatkowo dzięki efektownej jednoczęściowej cholewce mogą być dopełnieniem codziennej stylizacji athleisure.

Reebok Fast Flexweave są dostępne w sprzedaży na stronie reebok.pl


Więcej o Reebok

Reebok International Ltd., z siedzibą w Bostonie w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii oraz programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classic wykorzystuje natomiast dziedzictwo fitnessowe i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportową z lifestyle’ową. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA