Redakcja Men's Health w enel-sport

Spotkanie odbyło się w siedzibie kliniki mieszczącej się przy ul. Łazienkowska 3 w Warszawie. I nie będę pisać o przekąskach, ładnych paniach podejmujących się organizacji całego eventu, czy trudach podróży z Wrocławia. Ważne jest to, że miałem okazję nie tylko lepiej poznać swój organizm, ale też skonsultować się z wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny sportowej.

enel-sport

I trzeba przyznać – jest to przydatna wiedza. Dowiedziałem się wreszcie, z czego wynikają moje problemy przy wykonywaniu przysiadu ze sztangą, poznałem całą serię ćwiczeń, które w przyszłości poprawią moją mobilność i miałem okazję zmierzyć dysproporcję siły i masy mięśniowej poszczególnych kończyn. Ciekawostka – lewa noga jest u mnie cięższa o cały kilogram. W skrócie: zalała mnie fala kluczowych informacji o własnym organizmie, które pozwoliły mi zoptymalizować codzienny trening i zminimalizować ryzyko odniesienia urazu. Gra jest więc warta świeczki.

A teraz kilka słów o samym samym centrum. Enel-sport to najnowocześniejsza klinika ortopedii i rehabilitacji dedykowana zarówno profesjonalistom, jak i wszystkim amatorom sportu. Nie musisz więc mieć vipowskiej legitymacji, żeby dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy o swoim treningowym życiu. Kompleksowa oferta obejmuje: diagnostykę (rezonans, USG), konsultacje specjalistyczne (ortopedia, neurolog, kardiolog).

A jeśli już zrobiłeś sobie krzywdę, bo nie czytałeś wystarczająco uważnie w MH, że rozgrzewka jest ważna, w powrocie do zdrowia pomogą Ci wysokiej klasy specjaliści i nowoczesne zaplecze medyczne. Czy miłośnik sportu może chcieć czegoś więcej? Może. Np. zbić piątkę z Kamilem Glikiem czy Marcinem Gortatem, bo i oni powierzyli swoje kariery i zdrowie w ręce tutejszych rehabilitantów, gdy zmagali się z kontuzjami. 

I nie ma w tym nic dziwnego. Centrum ortopedii i rehabilitacji enel-sport od lat bowiem wspiera sportowców. I to nie byle jakich. Jest partnerem medycznym reprezentacji Polski w koszykówce, Energa Basket Ligi, Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata oraz Andrzeja Bargiela – pierwszego człowieka w historii, który zdobył K2 i zjechał ze szczytu na nartach. Skoro tylu profesjonalistów zaufało specjalistom enel-sport, Ty tez możesz. Wyjdzie Ci na zdrowie.

REKLAMA