Raptoring Regional Championships. Vol. 1

15 września br. (sobota) w Arenie Gym El Toro w Sosnowcu odbyły się pierwsze zawody Raptoring Regional Championships – nowe wydarzenie w krajowych sportach chwytowych! Formuła zawodów oparta była na aplikacji Raptoring, która pozwala na rywalizację online. W zawodach mogli wziąć udział ci zawodnicy, którzy wcześniej wykonali wszystkie udostępnione w aplikacji zadania.

Formuła zawodów Raptoring Regional Championships oparta była na dwóch etapach: eliminacyjnym oraz finałowym. Etap eliminacyjny polegał na wykonaniu dwóch określonych zadań, na których realizację zawodnicy mieli dwie próby. Wersja zadań eliminacyjnych dla mężczyzn różniła się od wersji zadań dla kobiet.

REKLAMA

W pierwszym zadaniu zawodnicy mieli do pokonania podwójne przejście składające się z drabiny Salomona, chomika, kulek i ringów. Pierwsze zadanie dla zawodniczek złożone było z pojedynczego przejścia przez chomika, kulki i ringi. W drugim zadaniu eliminacyjnym zawodnicy musieli pokonać ścieżkę składającą się z kamieni wspinaczkowych, lin, szczelin oraz ringów. Natomiast zawodniczki pokonywały to samo przejście, ale już bez ringów. Do finału zakwalifikowało się pięciu najlepszych zawodników i pięć najlepszych zawodniczek.

Na zadania finałowe również przeznaczone były dwie próby. Dla urozmaicenia rywalizacji i podkręcenia tętna do zadań finałowych dołożono Air Bike, na którym należało „wykręcić” określoną liczbę kalorii – mężczyźni 25 kcal, a kobiety 15 kcal. Po tej finałowej rozgrzewce na zawodników czekała ścieżka prowadząca przez kołkownicę, chwyty (nunchaku i linki) oraz labirynt. Rywalizacja trwała do samego końca!

Najlepsze wyniki w Raptoring Regional Championships. Vol. 1 osiągnęli:

Wśród kobiet:

  1. Klaudia Szuba Łata
  2. Iza Wysłuch
  3. Paulina Wołczek

Wśród mężczyzn:

  1. Tomasz Prykowski
  2. Sebastian Kasprzyk
  3. Jakub Zawistowski 

Dla najlepszych Ninja w Polsce przygotowane zostały wyjątkowe nagrody:

  • 1 miejsce w kategorii –1000 zł w gotówce, koszulka i spodenki Raptora, power bank oraz gadżety od TAG Heuer
  • 2 miejsce w kategorii w kategorii – 300 zł w gotówce, koszulka i spodenki oraz gadżety od TAG Heuer
  • 3 miejsce w kategorii – 100 zł w gotówce, koszulka i spodenki Raptora oraz gadżety od TAG Heuer

Pozostali zawodnicy otrzymali koszulkę i gadżety marki TAG Heuer.

Raptoring Regional Championships. Vol. 1 były pierwszymi z cyklu zawodami w kategorii sportów chwytowych zorganizowanych przez Raptoring.

Podczas Raptoring Regional Championships. Vol. 1 najlepszych Ninja w Polsce wspierała woda ID’EAU, która, tak jak zawodnicy, nie boi się przekraczać granic, jest całkowicie naturalna oraz dba zarówno o ciało, jak i o umysł.  

Szczegóły oraz relacja na: https://www.facebook.com/RaptoringPL/

Zobacz również:
Obciąłeś w swoim menu węgle i czekasz, aż brzuszek sam się zrzuci? Pomóż mu wybrać się w ostatnią podróż, stosując nasz trening kompatybilny z dietami low carb.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA