Radosław Paczuski ambasadorem marki ZEW for men

Polska marka naturalnych kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men zaprezentowała nową kampanię wizerunkową, pod hasłem „Jesteś żywiołem, z natury wygrywasz”, z udziałem mistrza świata w kickboxingu w formule K-1 – Radosława Paczuskiego. Sesja zdjęciowa zrealizowana w Sudetach ma inspirować do poszukiwania siły i motywacji w dzikiej, monumentalnej przyrodzie.

Tłem zdjęć jest dzika przyroda i monumentalne formy skalne Sudetów. Rzeźbione przez naturę przez stulecia ściany, jaskinie, czy górskie jezioro obrazują potęgę, jaka drzemie w przyrodzie. Taka sama siła jest w mężczyznach, którzy są jednym z żywiołów. Napędzani przez naturę są w stanie osiągnąć wszystko. Tylko żyjąc w zgodzie z naturą, człowiek może wygrywać walki na każdym życiowym polu. W tym sensie mężczyzna jest żywiołem i z natury wygrywa.

Aby zobrazować ideę kampanii, marka ZEW for men zaprosiła do współpracy Radosława Paczuskiego – mistrza świata w kickboxingu w formule K-1, uznawanego przez ekspertów za jeden z największych talentów sportów uderzanych w Polsce. Sesja zdjęciowa prezentuje sylwetkę nie zawodowego sportowca, ale mężczyzny, który swoją siłę czerpie z natury i czasami musi wyjechać potrenować w dzikie miejsce, gdzie przyroda pozwala mu odzyskać zdrowy dystans.

Kosmetyki ZEW for men są na mojej półce w łazience, dlatego, że są dedykowane dla mężczyzn
i dopasowane do naszych potrzeb, a jednocześnie marka motywuje do życia na własnych zasadach
i pracy nad sobą. Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że jestem żywiołem? W 100 procentach. -
komentuje współpracę Radosław Paczuski.

Sesja zdjęciowa ZEW for men z udziałem Radosława Paczuskiego to pierwsza runda wspólnych działań marki ze sportowcem oraz z klubem Uniq Fight Club. Już wkrótce zostaną ujawnione kolejne szczegóły współpracy.

REKLAMA