[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

RW Dieta biegacza: osobisty dietetyk każdego biegacza

Co jeść, by bieganie dawało efekty? Odpowiedzi szukaj w dietetycznej aplikacji  "RW Dieta biegacza", którą możesz pobrać za darmo z Google Play. Znajdziesz w niej 73 proste przepisy na posiłki, koktajle, izotoniki, przekąski przed i po biegu plus całe mnóstwo porad dietetyków i trenerów, które ułatwią Ci realizację biegowych celów.

Aplikacja
Żeby biegać dalej i szybciej, pobijać życiówki i po prostu cieszyć się bieganiem, potrzebujesz odpowiedniego paliwa dla Twoich mięśni. Dlatego redakcja polskiego wydania magazynu "Runner's World" przygotowała 73 przepisy na dania, koktajle i przekąski przed i po biegu, które możesz łatwo przygotować z produktów dostępnych w każdym supermarkecie, i oddała je biegaczom za darmo w formie prostej w obsłudze, wygodnej w codziennym użytkowaniu aplikacji ”Runner's World Dieta biegacza” dostępnej na smartfony i tablety z Androidem.  

Co jeść przed i po treningu

Aplikacja ”RW Dieta biegacza” została podzielona na kilka działów. W dwóch pierwszych kategoriach, czyli ”2 godziny przed biegiem” i ”30 minut przed biegiem”, znajdziesz posiłki i przekąski, które są lekkostrawne i dadzą Ci zastrzyk energii przed treningiem.

REKLAMA

Ponieważ każdy biegacz ma inny metabolizm, jedni trawią pokarmy szybciej, inni wolniej, do tego każdy z nas inaczej toleruje np. produkty z błonnikiem i laktozą, twórcy aplikacji radzą, aby potraktować te propozycje jako wskazówkę, inspirację, którą trzeba wypróbować na własnym ciele i wybrać przekąski, które najlepiej przyswaja Twój organizm. 

Dania w kategorii ”30 minut po biegu” mają przede wszystkim szybko uzupełnić Twój nadwyrężony zapas węglowodanów, a ściślej glikogenu zgromadzonego w wątrobie i mięśniach.

Potrawy w dziale ”1 godzina po biegu” są najbardziej kaloryczne, bogate w białko i węglowodany, ponieważ maksymalnie do 60 minut po wyczerpującym treningu czy starcie w biegu trzeba dostarczyć organizmowi paliwo regenerujące mięśnie. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje ciało zacznie ”zjadać” w pierwszej kolejności swoje mięśnie, a tego przecież nie chcesz, nawet jeśli zamierzasz zrzucić kilka kilogramów.    

Wszystkie dania dla wegetarian w aplikacji ”Runner's World Dieta biegacza” zostały oznaczone zielonym W przy zdjęciach potraw.

Z kolei w dziale ”Dietetyczny trener” znajdziesz zasady żywieniowe opracowane przez ekspertów Runner’s World podane w przystępnych poradach. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, jak określić swoje zapotrzebowanie na paliwo dla organizmu, jak uniknąć błędów żywieniowych, jak rozwiązać problemy żołądkowe, jak stosować żele energetyczne i wiele, wiele innych.

Wysoka jakość, lekka forma

Przepisy proponowane w aplikacji ”Runner's World Dieta biegacza” ułożyli dietetycy i kucharze współpracujący z RW, którzy sami biegają i przetestowali potrawy na swoich żołądkach. Porady merytorycznie konsultowane były z naukowcami i specjalistami od żywności i żywienia sportowców, a dla większej ”lekkostrawności” wszystkie materiały zostały opracowane przez zespół redakcji Runner’s World.

Aplikację ”Runner's World Dieta biegacza” możesz pobrać za darmo ze Sklepu Google Play (zrobiło to już ponad 5 tys. biegaczy) i zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.

   Pobierz aplikację "Runner's World Dieta biegacza" teraz!  

RW

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij