Pulseboost HD - nowe buty dla biegaczy

adidas prezentuje BOOST HD: innowacja w niezmiennie wysokiej klasie technologii Boost. Zaprojektowany, aby uzyskać większą stabilność przy stałym, niezastąpionym zwrocie energii i komforcie.

Będąc bliżej nawierzchni, najnowszy but Pulseboost HD przygotuje Cię na na niespodziewane. Nagłe zatrzymanie lub szybka zmiana kierunku na ruchliwej ulicy miasta nie będzie już stanowić problemu z całkowicie nowym pakietem korzyści dla biegaczy, który oferuje najnowszy model marki adidas.

  • Boost HD został zaprojektowany z myślą o większej stabilności przy najlepszym w swojej klasie komforcie i zwrocie energii.
  • Continental™ Adaptive Traxion to nowa podeszwa z gumy Continental™ opracowana przez sztuczną inteligencję, zapewniająca maksymalną przyczepność i szybką zmianę kierunku na dowolnej powierzchni, suchej lub mokrej.
  • Adapt Knit to nowa elastyczna cholewka, która dopasowuje się do stopy rozciąga się tam, gdzie tego potrzebujesz.

Stephan Schneider, Sr. Product Manager, adidas Running, powiedział: “Bieganie po mieście jest wyjątkowe. Ruch, światła i tłumy nadają treningowi szczególnego charakteru. Chcieliśmy stworzyć coś inspirowanego energią miejskich biegaczy i infrastruktury.

W celu stworzenia Pulseboost HD, zastanawialiśmy się nad cechami biegu miejskiego,  a mianowicie nad pozycją stóp. Przykładowo, biegacze są częściej na przedniej części stopy, niż na śródstopiu. Następnie na podstawie obliczeń i co najważniejsze, obserwacji kluczowych biegaczy miejskich, powstał Pulseboost HD. To nie jest produkt stworzony przez adidas, to but stworzony przez miejską kulturę biegania.”

Biegacze z Nowego Jorku, Paryża, Berlina współtworzyli projekt nowego modelu, czego rezultatem jest umieszczenie w przedniej części buta współrzędnych geograficznych tych miast.

We współpracy ze Spotify, adidas umieścił na języku kod QR, który odsyła do dedykowanej playlisty “Feel the boost”. Aby odblokować ekskluzywną listę odtwarzania, należy zeskanować kod za pomocą urządzenia mobilnego i uruchomić Spotify.

Premiera BOOST HD to dopiero początek. adidas przygotowuje się do celebracji kultowej technologii, stanowiącej dziedzictwo i ikonę marki. W lipcu, cały świat zostanie zaproszony do dzielenia się radością, jaką oferuje uczucie posiadania Boosta na nogach.

Dowiedz się więcej na adidas.com/feeltheboost i śledź wydarzenia na Instagramie i Facebooku.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

Kolejna legenda od marki Montblanc : Legend Red Eau de Parfum

Z okazji 10 rocznicy powstania legendarnego zapachu – ikony -  Montblanc Legend Eau de Toilette, marka Montblanc przedstawia nową propozycję dla Panów, tym razem w śmiałej czerwieni – Montblanc Legend Red Eau de Parfum.

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!

REKLAMA