[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.1

Przyjdź na praktykę lub staż do Men’s Health!

Chcesz nie tylko czytać, ale być też współautorem sukcesu polskiego MH? To świetnie, bo właśnie poszukujemy praktykantów i stażystów do redakcji online naszego magazynu. Sprawdź, czy jesteś osobą, której szukamy. Jeśli uważasz, że tak, czekamy na Twoją aplikację!

fot. shutterstock.com
Jeżeli:

jeszcze studiujesz, ale już chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

swobodnie posługujesz się polszczyzną w piśmie (masz tzw. lekkie pióro)

zasady ortografii i interpunkcji masz w małym palcu

jesteś inteligentny, kreatywny, ambitny i szybko się uczysz

znasz nieźle język angielski

REKLAMA

uważasz, że można na Tobie polegać i nie boisz się odpowiedzialności

nie boisz się pracy pod presją i lubisz ambitne wyzwania

szukasz interesującej pracy w fajnym, zgranym zespole

mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach albo jesteś gotowy szybko się tutaj przenieść,

wyślij nam czym prędzej swoje CV z listem motywacyjnym oraz, ewentualnie, próbkami tekstów, bo rozpoczynamy nabór praktykantów i stażystów do działu online magazynu Men’s Health.

Co oferujemy w zamian? Odbycie praktyki lub stażu w międzynarodowej firmie, sporo poważnych wyzwań i odpowiedzialnych zadań, ale także przyjazną atmosferę, wsparcie doświadczonych redaktorów, możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i wiedzy oraz szansę nabycia umiejętności pisania w środowisku internetu.

Nasz program praktyk kierujemy do studentów II i III roku, natomiast program stażowy adresujemy do studentów III, IV i V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26. roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, na świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

Czas trwania bezpłatnej praktyki wynosi miesiąc. Najlepszych praktykantów zaprosimy na 2-miesięczny płatny staż. Najlepsi stażyści mają szansę dołączyć do naszego zespołu na dłużej!

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj i wykorzystaj szansę na to, by zrobić duży krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected], wpisując w tytule maila odpowiednio "Praktyka w MH" lub "Staż w MH". Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z tymi kandydatami, których zgłoszenia uznamy za najbardziej interesujące.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij