Przyjdź na praktykę lub staż do Men’s Health!

Chcesz nie tylko czytać, ale być też współautorem sukcesu polskiego MH? To świetnie, bo właśnie poszukujemy praktykantów i stażystów do redakcji online naszego magazynu. Sprawdź, czy jesteś osobą, której szukamy. Jeśli uważasz, że tak, czekamy na Twoją aplikację!

Yeko Photo Studio 2014/shutterstock.com
fot. shutterstock.com
Jeżeli:

REKLAMA

jeszcze studiujesz, ale już chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

swobodnie posługujesz się polszczyzną w piśmie (masz tzw. lekkie pióro)

zasady ortografii i interpunkcji masz w małym palcu

jesteś inteligentny, kreatywny, ambitny i szybko się uczysz

znasz nieźle język angielski

uważasz, że można na Tobie polegać i nie boisz się odpowiedzialności

nie boisz się pracy pod presją i lubisz ambitne wyzwania

szukasz interesującej pracy w fajnym, zgranym zespole

mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach albo jesteś gotowy szybko się tutaj przenieść,

wyślij nam czym prędzej swoje CV z listem motywacyjnym oraz, ewentualnie, próbkami tekstów, bo rozpoczynamy nabór praktykantów i stażystów do działu online magazynu Men’s Health.

Co oferujemy w zamian? Odbycie praktyki lub stażu w międzynarodowej firmie, sporo poważnych wyzwań i odpowiedzialnych zadań, ale także przyjazną atmosferę, wsparcie doświadczonych redaktorów, możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i wiedzy oraz szansę nabycia umiejętności pisania w środowisku internetu.

Nasz program praktyk kierujemy do studentów II i III roku, natomiast program stażowy adresujemy do studentów III, IV i V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26. roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, na świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

Czas trwania bezpłatnej praktyki wynosi miesiąc. Najlepszych praktykantów zaprosimy na 2-miesięczny płatny staż. Najlepsi stażyści mają szansę dołączyć do naszego zespołu na dłużej!

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj i wykorzystaj szansę na to, by zrobić duży krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected], wpisując w tytule maila odpowiednio "Praktyka w MH" lub "Staż w MH". Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z tymi kandydatami, których zgłoszenia uznamy za najbardziej interesujące.

MH

Zobacz również:
Czy musimy pić 2 litry wody dziennie? Czy kawa odwadnia? Czy płukanie ust izotonikiem działa? Czyli wszystko, co chciałeś wiedzieć o nawadnianiu. I nawet nie musisz pytać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA